Chytrý náramek LG Lifeband Touch v prodeji na českém trhu

Chytrý náramek LG Lifeband Touch v prodeji na českém trhu

Na český trh se dostává další přírůstek z kategorie nositelného příslušenství. Internetový obchod CZC.cz oznámil dostupnost chytrého náramku LG Lifeband Touch (FB84). Jde o elegantní zahnutý náramek s OLED displejem, který obsluhuje základní fitness funkce – sleduje denní pohybovou aktivitu, počítá kroky a spálené kalorie. Dokáže však také zobrazit čas a informace o příchozím hovoru nebo SMS zprávách.

Klepněte pro větší obrázek

Náramek se prodává ve třech velikostech s délkou pásku od cca 15 do 18 cm. Náramek se spáruje se smartphonem pomocí Bluetooth 4.0, podporovány jsou systémy Android od verze 4.3 a iOS od verze 6.0. Doplňkovou funkcí náramku je budík a dálkový ovladač hudebního přehrávače v telefonu. Monochromatický OLED displej nabídne rozlišení 128 × 32 bodů na úhlopříčce 0,91 palce. Displej není dotykový, náramek se ovládá pomocí velkého prosvíceného kruhového tlačítka.

Klepněte pro větší obrázek

Náramek je odolný vůči postříkání vodou, potápění pod vodní hladinu se ale nedoporučuje. Vestavěná baterie má kapacitu pouze 90 mAh, výrobce ale uvádí, že náramek by měl vydržet ve spojení se smartphonem přibližně 2 až 3 dny v provozu bez nabíječky. K ukládání dat pohybové aktivity slouží bezplatná aplikace LG Fitness App. Náramek LG Lifeband Touch je v prodeji za 2 490 Kč.

Témata článku: LG, Nákup a ceny, Příslušenství, Nositelnosti

9 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Peter Cipov 27. 3. 2015 9:09:06
    No, zaujímavý pokus, ale stále to nie je ono. Pre mňa je zatiaľ #1...
  • pepapotopa 27. 3. 2015 8:59:51
    Předražený, zbytečný, nepřesný hnus
  • Martin Vavřík 26. 3. 2015 23:56:41
    Zlatý MiBand za 500kč :)
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení