Čivavy zvýšily návštěvnost webu Vodafonu

Čivavy zvýšily návštěvnost webu Vodafonu

Tisková zpráva

Díky „čivavímu obsahu“ dosáhla návštěvnost vánočních stránek Vodafonu www.darekprokazdeho.cz takřka 400 000 unikátních uživatelů, což je čtyřikrát více než činila návštěvnost vánočních stránek Vodafonu v prosinci 2005.

Od spuštění stránky www.darekprokazdeho.cz 1.11. 2006 navštívilo tradiční vánoční web Vodafonu 400 000 unikátních návštěvníků. Návštěvnost stránek zvýšila ohromná popularita čivaví ikony reprezentující letošní vánoční kampaň Vodafonu. Oficiální web Vodafonu (bez SMS brány) přitom měsíčně navštíví v průměru 800 000 unikátních návštěvníků. Největší zájem je o následující sekce www.darekprokazdeho.cz:

  • tapety a spořiče obrazovek s čivavami (245 000 stažení)
  • hra Koulovaná s čivavami (112 124 přehrání)
  • přeštěkané čivaví koledy (84 000 stažení)
  • vlastní track v Čivavizátoru si uploadovalo 3000 unikátních návštěvníků
Stránka www.darekprokazdeho.cz obsahuje kompletní vánoční nabídku Vodafonu. V sekci www.darekprokazdeho.cz/kluziste je možné díky webové kameře sledovat aktuální dění na Vodafone kluzišti v Praze a v Ostravě a též zde naleznete fotogalerii z obou kluzišť. Zákazníci Vodafonu si „čivaví obsah“ (tapety a vyzvánění) můžou stáhnout i prostřednictvím svého mobilního telefonu ve „Vánočním speciálu“ mobilního portálu Vodafone live!.

Více informací k portálu najdete na www.vodafone.cz v sekci Vodafone live!.

Diskuze (3) Další článek: Nokia XpressPrint: tisk fotek z mobilu

Témata článku: Vodafone, Voda, Web, Vánoční kampaň

Určitě si přečtěte