Členové O2 Benefit na Titanic se slevou

Mobilní operátor O2 připravil pro své zákazníky exkluzivní možnost návštěvy výstavy „Titanic: Výstava artefaktů“ se slevou. Výstavní prostory jsou umístěny v pražské Lucerně ve velkém sále. Výstavu je možné navštívit každý den od 10 do 21 hodin.

Sleva je připravena pro všechny paušální zákazníky operátora, kteří jsou zároveň členy věrnostního programu O2 Benefit. Výše slevy je 15% o víkendech a 10% na vstupenky zakoupené jiný den. Prodejní cena vstupenek beze slevy je 280 až 330 korun. Pro získání slevy je nutné odeslání textové zprávy ve tvaru TITANIC na telefonní číslo 999248. Do několika vteřin následně obdržíte SMS, kterou se prokážete při koupi vstupenky. Cena za odeslanou zprávu odpovídá ceně za odeslanou SMS do vlastní sítě podle používaného tarifu.

Témata článku: Operátoři, O2, Člen

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14