Co chystá T-Mobile na Vánoce?

Výhodné Twist sady

T-mobile dnes představil akční balíček, který nachystal na letošní vánoční trh. Nejvíce radosti zřejmě udělá zájemcům o výhodné Twist sady. Pouhou 1 Kč zaplatí zákazník za telefon v Twist sadě, která obsahuje jedinečný kredit ve výši 2998 Kč. Celá sada tak vyjde na 2999 Kč. Na výběr je buď telefon Nokia 3410 ve exkluzivní stříbrné barvě, nebo Siemens A57.

Pro náročnější uživatele, kteří si pod stromeček přejí telefon s barevným displejem a vyspělejšími funkcemi, je určena další nabídka – i zde s kreditem 2998 Kč. Sada obsahující telefon Nokia 3100 přijde zákazníka na 4499 Kč: s přihlédnutím k vánočnímu kreditu tak samotný telefon pořídí za 1501 Kč. Při volbě sady s přístrojem Siemens CT65 zákazník zaplatí 5299 Kč; sada je opět obohacena o vánoční kredit, takže samotný telefon bude stát pouze 2301 Kč.

Na letošní rok připravil T-Mobile ještě jednu novinku, díky níž si zákazníci mohou předvánoční atmosféru vychutnat ve větším klidu. Stačí zavolat na telefonní číslo 800 73 73 73 a zvolenou vánoční sadu si objednat z pohodlí svého domova.

I paušální zákaznící se mohou těšit na dárek

Vánoční nabídka je připravena také pro zájemce o využívání paušálního programu T-Mobile. Zákazníci, kteří se rozhodnou pro využívání některého ze stávajících tarifů T 80, T 250 a T 500, zaplatí až do konce roku za aktivaci o polovinu méně, tedy pouhých 1499 Kč (bez DPH). K tomu si budou moci vybrat jakýkoliv dotovaný telefon z aktuální nabídky. Tipem na vánoční dárek může být například přístroj Nokia 3100, který lze pořídit za jedinou korunu.

Zmiňované nabídky platí od 1. listopadu 2004 až do vyčerpání zásob; možnost objednání dárků na telefonním čísle 800 73 73 73 lze využít od 3. listopadu 2004. Vánoční kredit lze vyčerpat nejpozději do 30. 6. 2005. Více informací na www.t-mobile.cz a Infolince T-Mobile 4603.

Vánoční nabídka T-Mobilu je příjemná. Obzvlášť výhodné Twist sady se určitě objeví pod mnoha stromečky. Nechme se překvapit, s jakou vánoční nabídkou přijdou konkurenční operátoři. Tradiční předvánoční zvýšení poptávky je také určitě nenechá chladnými.

Diskuze (50) Další článek: Oskar se dnes chystá něco provést s SMS bránou

Témata článku: Vánoční nabídka, Nokia 3100, Nokia 3410, Siemens A57, Celá sada, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15