Co s penězi za Jágrovu pojistku?

Společnost Eurotel Praha jako hlavní sponzor České hokejové reprezentace na Mistrovství světa v ledním hokeji ve Švédsku reaguje na spekulace, které se objevily v tisku, ohledně vrácení částky za pojištění Jaromíra Jágra.

Při nedávném internetovém chatu Jaromír Jágr prohlásil, že si sám zaplatí částku 165 tisíc USD za pojištění, které mu umožní hrát na Mistrovství světa v ledním hokeji, a které z podstatné části zaplatila společnost Eurotel. Jaromír Jágr chce vrátit peníze Českému svazu ledního hokeje (ČSLH) a dohodnout se na platbě svého pojištění z Washingtonem Capitals.

Velice nás těší, že jsme mohli přispět k zařazení nejlepšího hráče planety do sestavy národního mužstva na Mistrovství světa v ledním hokeji,“ říká Terrence Valeski, generální ředitel společnosti Eurotel. „Ihned poté, co jsme se dozvěděli, že Jaromír Jágr má potíže s uhrazením pojistky, jsme nabídli pomoc, a většinu částky pojistného uhradili.“

ČSLH potvrdil Eurotelu, že Jaromír Jágr má snahu opatřit si finanční prostředky na své pojištění jinde než u sponzorů České hokejové reprezentace. V tuto chvíli však stále hraje a může hrát díky pojistce, kterou předtím uhradil Eurotel ve spolupráci s Českou pojišťovnou. Eurotel nadále zůstává hlavním garantem účasti Jaromíra Jágra na Mistrovství světa v ledním hokeji.

V případě, že Eurotel získá zpět finanční prostředky poskytnuté na pojištění Jaromíra Jágra, jsme připraveni věnovat celou částku, původně určenou k těmto účelům, na charitativní účely,“ vysvětluje Terrence Valeski, generální ředitel společnosti Eurotel.

Po vrácení peněz dva miliony korun poskytneme nadaci Pomozte dětem, zbytek částky, tedy přibližně 1,5 milionu korun, bude věnováno dětskému charitativnímu programu, který oznámíme přibližně za měsíc,“ dodává.

Diskuze (1) Další článek: Twist stále účtuje po půl minutě - ale jen podle webu

Témata článku: Charitativní účel, S PEN, Pen


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 11

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 16

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 4

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 11