Co se stalo s Voláním zdarma ze Zlatých stránek?

V posledních dnech nás často upozorňujete na nefunkční službu „Volej zdarma“ na webových Zlatých stránkách. Ztěžujete si na neohlášenou změnu podmínek, ptáte se na návody a okliky, „hlavně aby to zase fungovalo“.

Fígle neznáme a skutečnost nemá s podfukem na uživatele nic společného. Služba byla začátkem listopadu spuštěna jako pilotní, její provozovatel testoval chování uživatelů a zjišťoval zájem firem. Nyní, začátkem února tedy testovací fáze podle plánu skončila, což si ostatně můžete přečíst i na Zlatých stránkách. Také se zde dočteme, že „od února 2009 služba Volej zdarma nadále funguje u kontaktů firem, které si ji zakoupily“. Služba tedy pokročila ke svému cíli, což je komunikační nástroj firmy se zákazníkem, výhodnější alternativa Zelené linky (volání zdarma na linky začínající 800).

Podrobnější informace, plány do budoucna a případně i jak to bude s voláním zdarma na soukromá čísla se dozvíme v úterý 10. února. Na toto datum je naplánovaná tisková konference společnosti Mediatel, provozovatele Zlatých stránek.

Diskuze (11) Další článek: Vodafone připravil Valentýnský dárek k novým aktivacím

Témata článku: Zdarma, Volání

Určitě si přečtěte