Co umí nejpoužívanější aplikace pro iPhone

Co umí nejpoužívanější aplikace pro iPhone

Ukončili jsme průzkum, jaké aplikace čeští uživatelé na svých iPhone nejčastěji používají. V článku, který představuje výsledky, můžete mimo jiné najít žebříček, jaké aplikace z App Store se objevují na první stránce iPhonů těch, kteří se průzkumu zúčastnili.

Abyste nemuseli sami u každé položky hledat, k čemu aplikace slouží, u těch nejoblíbenějších to uděláme za vás.

Povězte, co umí: prvních deset

1. Facebook (zdarma): Oficiální aplikace pro přístup k Facebooku sice nezvládá úplně všechno, co lze provést na webu, přesto je dobře vybavená a pohodlná.

2. Twitter (zdarma): Poté, co Twitter nabídnul tuto oficiální aplikaci, téměř přestal být důvod používat jakoukoli jinou.

3. Things (10 dolarů): Jednoduchý a přehledný úkolovník.

4. Foursquare (zdarma): Oficiální klient geolokační hry. Vlastně to není hra, ale stejně jako mnoho dalších, kteří se jí účastní, vám neřeknu, k čemu je to dobré a proč to vlastně děláme.

5. Reeder (3 dolary): Čtečka RSS zdrojů, která je synchronizována s Google Readerem. Co přečtete na mobilu, označí se jako přečtené i na Googlu a obráceně.

6. Google (zdarma): Rozcestník mobilních webových služeb Googlu. Přímo obsahuje službu Goggles, která umí hledat to, co iPhonem vyfotíte.

7. Evernote (zdarma): Evernote je webová, počítačová a mobilní služba pro zapisování a sdílení poznámek. Vložíte ji na jednom místě a rázem bude k dispozici na všech ostatních.

8. Navigon (120 dolarů, různé verze): Velmi dobrá navigační aplikace. Oblibu ale získala nejspíš v době, kdy se prodávala za akční poloviční cenu.

9. Skype (zdarma): Klient známé služby pro telefonování prostřednictvím internetu.

10. iBooks (zdarma): Aplikace přímo od Applu slouží ke čtení elektronických knih. Anglické tituly se dají koupit v iTunes, jiné ale můžete do iBooks dostat i z počítače.

Dalších deset

11. WeatherPro (4 dolary): Velmi dobrá aplikace pro předpověď počasí. Je podrobnější než vestavěné Počasí a přesná.

12. Meebo (zdarma): Klient pro posílání a příjem rychlých zpráv s podporou mnoha služeb (ICQ, Wiindows Live, Google Talk, Jabber, Facebook...)

13. 1Password (10 dolarů): Uloží a ochrání různá hesla a tajné údaje, informace lze synchronizovat s aplikací na počítači.

14. Dropbox (zdarma): S aplikací dostanete přístup ke všem svým synchronizovaným složkám a souborům služby Dropbox. Vestavěný prohlížeč zobrazí všechny běžné formáty, na displej iPhonu s ním dostanete třeba tabulku Excelu, dokument Wordu a další soubory. Data stahuje z internetu, nesynchronizuje je do paměti.

15. IM+ (10 dolarů, verze Lite zdarma): V placené verzi až příliš drahý klient pro práci s rychlými zprávami. Verze zdarma umí téměř totéž, obsahuje ale reklamu.

16. Calvetica (3 dolary): Nadstavba vestavěného kalendáře v iPhonu. Sdílí s ním stejnou databázi, ale úplně jinak vypadá a má naprosto odlišné ovládání.

17. Instapaper (5 dolarů): Články na webu, které pošlete do Instapaperu, můžete posléze číst offline, v podobě optimalizované pro displej mobilního telefonu. Kdysi jsem na blogu porovnával Instapaper s konkurencí, a i když šlo o verze pro iPad, chovají se stejně i na iPhonu.

18. České SMS (1,59 eura): Velmi oceňovaná aplikace pro posílání textových zpráv na mobilní telefony zdarma, prostřednictvím webových bran operátorů.

19. Echofon (zdarma): Jediný z neoficiálních klientů pro Twitter, který se dostal nad 5% hranici oblíbenosti.

20. Gowalla (zdarma): Konkurence Foursquare, ke které mohu napsat úplně totéž. Je to zábava, ale praktický smysl u těchto her asi nenajdete.

 

Témata článku: iPhone, Mobilní aplikace, Software pro mobily, Apple iPad, Apple iPad (3. generace), Apple iPad (3. generace) 16GB 3G, Apple iPad (3. generace) 32GB 3G, Apple iPad (3. generace) 32GB Wi-Fi, Apple iPad (3. generace) 64GB 3G, Apple iPad (3. generace) 64GB Wi-Fi, Apple iPad (4. generace), Apple iPad (4. generace) 128GB 3G, Apple iPad (4. generace) 128GB Wi-Fi, Apple iPad (4. generace) 16GB 3G, Apple iPad (4. generace) 32GB 3G, Apple iPad (4. generace) 32GB Wi-Fi, Apple iPad (4. generace) 64GB 3G, Apple iPad (4. generace) 64GB Wi-Fi, Apple iPad 16GB 3G, Apple iPad 2, Apple iPad 2 16GB 3G, Apple iPad 2 32GB 3G, Apple iPad 2 32GB Wi-Fi, Apple iPad 2 64GB 3G, Apple iPad 2 64GB Wi-Fi

17 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Ewik 13. 4. 2013 23:18:29
    Naozaj veľmi pekne ti ďakujem. Tomu sa povie pomoc. Je to presne tak ako...
  • kubis 29. 11. 2010 19:26:14
    gift cards
  • Petr 29. 11. 2010 14:58:02
    A mohu se zeptat jak do US uctu nahraju dolary? Diky
Určitě si přečtěte

Jak snadno nahrávat telefonické hovory

Jak snadno nahrávat telefonické hovory

** Některé mobily umí nahrát hovor už v základu. Stačí stisknout button ** Co dělat, když takový mobil nemáte? ** Pomoc je jednoduchá, stačí stáhnout aplikaci ACR

Včera | Kůžel Filip | 39


komerční sdělení

Komerční sdělení