Co znamenají nově registrované ochranné známky O2?

O2 si v těchto dnech nechal zaregistrovat dva nové názvy, které se objevily v registru ochranných známek. Prvním z nich je „miš …minimalizace šikany“, což je zřejmě nepodstatný název pro zákazníky O2, neboť s největší pravděpodobností označuje jen charitativní akce operátora, jenž jsou právě zaměřené na zabránění šikany ve školách.

Druhé pojmenování již může znamenat přípravu nějaké nové služby. Onen tajuplný název je „O´všem“ a mohl by se vázat k řadě různých služeb. Jednou z nich je také možnost, že služba bude spjata s bezplatným voláním výměnou za vyslechnutí reklamy. Podobnou službu totiž operátor připravuje a v nedávné době se v této souvislosti objevily nové ochranné známky, které jsme vám představili v této samostatné zprávě.

Témata článku: Operátoři, O2, Vyslechnutí

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14