Contactel přešel na Oskara!

Česko-dánská telekomunikační společnost Contactel, vedoucí poskytovatel profesionálního internetového připojení a významný alternativní telekomunikační operátor, si jako svého poskytovatele mobilních služeb vybrala Oskara, který jí nabídl lepší poměr cena/výkon než předchozí operátor. Contactel odebral pro své zaměstnance 250 SIM karet a zařadil se mezi nejnáročnější Oskarovy zákazníky. S Oskarem již přitom volají renomované společnosti a instituce jako Aliatel, Ericsson, Siemens, ÖMV, ABB, Canon, Český statistický úřad či krajské úřady Karlovy Vary a Vysočina.

Contactel je po Aliatelu už druhým telekomunikačním operátorem, který v oblasti GSM služeb přešel právě na Oskara. To dokládá zajímavý fakt, že Oskara preferují před konkurencí právě společnosti, které jsou v oboru telekomunikací doma a vidí i to, co nezasvěceným zůstává skryto.

„Oskar a Contactel jsou značky s podobnou filozofii, kterou lze ve zkratce vyjádřit, jako: nebát se jít v zájmu zákazníka proti zavedeným konvencím,“ prohlásila Sylvie Scott, Oskarova viceprezidentka pro marketing a prodej. „Contactel byl jedním z prvních operátorů, kteří nabídli alternativu ke službám dominantního operátora. A Oskar byl zase tím, kdo český trh naučil účtování po sekundách, nulové aktivační poplatky a další převratné koncepty,“ dodala Sylvie Scott.

„Oskar nabídl nejlepší poměr mezi cenou a výkonem“, řekl Henrik Thor, finanční ředitel Contactelu. „Věříme, že spolupráce s Oskarem může být v blízké budoucnosti významně rozšířena. Český Mobil i Contactel pečlivě sledují trendy směrem k jednotným řešením mobilních a pevných telekomunikačních služeb a věří, že budou schopni českým zákazníkům v krátké době přinášet zajímavá společná řešení,” dodává Bohumil Mazač, Business Services Director společnosti Contactel.

Firemní zákazníky zaujaly v poslední době zejména zbrusu nové Oskarovy tarify Na jistotu a Na zisk, které jsou určeny pro podnikatele s vlastním IČO a nejméně dvěma SIM kartami. Oba jsou na českém mobilním trhu revolucí – jednak proto, že vyžadují na firemní poměry minimální měsíční paušály (jen 100, resp. 250 Kč), jednak díky tomu, že mají v sobě zabudován systém automatických množstevních slev. Intenzivně volající manažeři se díky tomu mohou dostat až na cenu pouhé jedné koruny za minutu volání do Oskara.

Contactel nabízí ucelené portfolio hlasových, datových a internetových služeb s primárním zaměřením na podnikovou klientelu. Contactel jako první operátor na trhu představil komplexní telekomunikační řešení Business Connect založené na moderních IP telechnologiích. Svým širokým portfoliem vysoce kvalitních služeb a špičkovým zákaznickým servisem dokáže uspokojit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Poslední novinkou, kterou Contactel zaujal český internetový trh, je širokopásmový přístup k Internetu prostřednictvím satelitu v podobě služby Internet SkyContact.

Diskuze (46) Další článek: Nabit.cz má opět loga zdarma. Ale...

Témata článku: Oskar, Ucelené portfolio


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34