Čtenářské recenze: na mobily nemusíte být tak hodní

Každý večer v redakci pročítáme všechny čtenářské recenze, které se za den u mobilních telefonů v katalogu objevily. Vybíráme z nich totiž jednu, která se následující den objeví na titulní straně MobilManie a která se dostane do soutěže o Nokii N90 a několik předplatných Mobilit (více zde).

Trochu nás překvapuje, jak jste na své telefony hodní. Za dlouhou dobu soužití přece musíte znát všechny jejich neduhy, problémy a nedostatky. V recenzích se ale až na malé výjimky pouze chválí.

Nebojte se být více kritičtí – v textu i v hodnocení. Vždyť takhle se téměř zdá, že všechny telefony jsou ideální. Jen povinnost doplnit sekci Nedostatky dává tušit, že se najdou i některé horší vlastnosti. Nic se samozřejmě nesmí přehnat, recenze má být vyvážená – ale pro člověka, který se rozhoduje před koupí mobilu, je důležitější, aby věděl o špatných vlastnostech, se kterými se potom může setkat. Ty dobré se už berou jako samozřejmost.

Kde najít recenze?

Možná jste si už všimli nového rámečku v pravém pruhu na titulní straně MobilManie. Ukazuje poslední uživatelské recenze a klepnutím se dostanete do přehledu všech recenzí.

Klepněte pro větší obrázek

Můžete také nakrmit své RSS čtečky adresou http://www.mobilmania.cz/system/rss/mobily.xml (adresu zkopírujte a vložte do čtečky). Všechny nové uživatelské recenze se k vám dostanou hned, jakmile vyjdou.


Tip redakce:
Změřte rychlost svého připojení k internetu s naší novou službou SpeedTest.cz
Diskuze (17) Další článek: Ministr Bublan chce mít možnost vypnout mobilní sítě

Témata článku: Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80