Čtyři nová Vertu: opět zlatá, opět nevkusná

Při příležitosti otevření první firmní prodejny v Tokiu uvedla značka Vertu na japonský trh čtyři nové modely mobilních telefonů v limitovaných edicích. Dostaly japonské jména Vertu Kinko, Vertu Kikusui, Vertu Nanten a Vertu Daiga, která symbolizují čtyři roční období.

Povrch telefonů je pozlacený pravým zlatem. Novinky jsou zatím dostupné exkluzivně pro japonský trh, výrobce ale uvedení na jiné trhy do budoucna nevyloučil. Cena všech čtyř novinek byla stanovena na zhruba 215 tisíc dolarů za kus (necelých 5 milionů Kč) a v ceně je zahrnut tarifní program s bezplatnými vnitrostátními hovory, upozorňuje Sotovik.ru.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Vertu je největší výrobce luxusních telefonů, který spolupracuje se značkou Nokia. Jejich telefony jsou známé po celém světě svým designem, osobitým stylem a především mimořádně vysokou cenou.

Témata článku: Ostatní, Vertu

Určitě si přečtěte

Vertu se probouzí. Představuje novou generaci luxusního smartphonu Constellation

Vertu se probouzí. Představuje novou generaci luxusního smartphonu Constellation

** Další model luxusního, ručně vyráběného smartphonu ** Hlavním materiálem je kov, kůže a safírové sklo ** Výbava je v rámci kategorie luxusních zařízení na špičkové úrovni

28.  1.  2017 | Láska Jan | 11

Vertu Aster Chevron: Android z vyšší společnosti

Vertu Aster Chevron: Android z vyšší společnosti

Kromě konvečních modelů se na podzimním trhu objeví i novinka ze stáje Vertu. Model Aster Chevron přitom do detailu ctí tradice značky.

5.  8.  2016 | Měchura Milan | 19

Vertu Signature for Bentley: Konečně pořádná výbava

Vertu Signature for Bentley: Konečně pořádná výbava

Je to historický paradox. Nejdražší telefony na světě se blýskaly diamanty, ale výbavou patřily do střední třídy. Vertu Signature Touch for Bentley to konečně mění.

11.  2.  2016 | Chroust Martin | 18