Cyklistický tým Siemens bude usilovat o zlato

V současnosti velice úspěšný tým závodníků na horských kolech, Siemens mobile Cannondale Mountain Bike Racing Team, se objeví v Aténách v roli favoritů. Ve dnech 27. a 28. srpna změří závodníci své síly na olympijském závodišti horských kol Parnitha severně od Atén. Všichni jezdci týmu Siemens mobile Cannondale nyní absolvují náročný tréninkový program, kdy každý den urazí na svých kolech Cannondale 200 kilometrů. Pro zajímavost - od června jezdci při tréninku využívají také outdoorové mobilní telefony Siemens M65. Siemens mobile Cannondale tým je složen z jednoho sjezdaře, čtyř jezdců v disciplíně cross-country a jednoho vytrvalostního závodníka.

O olympijské medaile budou v Aténách usilovat tito jezdci:

Specialista na disciplínu cross-country Švýcar Christoph Sauser (28), který na Olympijských hrách v Sydney 2002 obsadil bronzovou příčku, dále Roel Paulissen z Belgie (28, cross-country) skončil třetí na Světovém šampionátu v roce 2003 v Luganu. Je vícenásobným mistrem Belgie a členem belgického olympijského týmu, a dále Fredrik Kessiakoff (24, cross-country). Mladým talentem týmu je český olympijský reprezentant Jaroslav Kulhavý (19, cross-country). Ten se v loňském roce stal juniorským mistrem Evropy i světa. Kromě vítězství na mistrovství ČR zvítězil i ve Světovém poháru (Overall World Cup) juniorů.

Manažerem týmu je bývalý rakouský profesionální jezdec na horském kole Markus Rainer, spolu se svým krajanem, bývalým závodníkem Formule 1 a současným zkušebním jezdcem stáje McLaren-Mercedes Alexanderem Wurzem.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (6) Další článek: Samsung SGH-E600: několik milých překvapení (test)

Témata článku: Siemens, Zlato, Siemens M65

Určitě si přečtěte