Další aktualizace Pokémon Go. Na jaké novinky se můžete těšit tentokrát?

Mobilní hra Pokémon Go po nedávném „buddy“ updatu prodělala další aktualizaci. Pro Android byla vydána verze 0.39.0, pro iOS zase verze 1.9.0. Jaké změny přicházejí s nejnovější verzí této mobilní hry?

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Jaká je největší změna v poslední aktualizaci Pokémon Go? V náhledu pokémonů se orientačně dozvíte, kde proběhl jejich odlov

Bohužel nikterak výrazný. Niantic zareagoval na stížnosti uživatelů kvůli chybějící mapce v náhledu pokémona. Ta v dřívějších verzích zobrazovala mapu místa, kde jste pokémona ulovili. Na stejném místě je nyní zobrazena prostá textová informace o orientačním místu odlovu. Dozvíte se tedy, zda byl pokémon chycen v Ostravě či Praze, občas ale chybí přesné město, takže vidíte jen název kraje.

Mezi další změny patří možnost lovit pomocí náramku Pokémon Go Plus (test zde) i ty pokémony, které se vám generují z aktivované Incense. Dále samozřejmě nechybí opravy drobných chyb, které na první pohled nemusejí být vůbec vidět. Aktualizace Pokémon Go se v rámci několika dnů objeví na Google Play a AppStore.

Témata článku: Pokémon GO, Mobilní hry, Textová informace, Aktualizace, Největší změna

8 komentářů

Nejnovější komentáře

  • trojanbyms 27. 9. 2016 13:13:19
    V CZ bude hit Chroust GO.
  • sidey 26. 9. 2016 19:57:39
    Ja normálně žasnu! Vážně se u o aktualizace 0.39, ktera lidem prisla na...
  • Jiří Bartoš 26. 9. 2016 18:21:57
    Aktualizace na hovno :D mam root, takze pro me konec :D nakonec to omezi...
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení