Další exploze u Nokie, výrobce reaguje

Finský výrobce má opravdovou smůlu, v Holandsku se totiž objevil další případ vybuchující Nokie. Jednalo se o typ 7210. Opět někdo doplatil na použití neoriginální baterie. Je to už několikátý případ. Mimochodem, naposledy to byla Nokia N-Gage, a to ani ne před dvěma týdny, u té ovšem explodovala dokonce originální baterie.

Nokia každopádně okamžitě zareagovala a vydala tiskovou zprávu, ve které vyzývá, aby majitelé jejich telefonů používali výhradně originální akumulátory. Neoriginální příslušenství neodpovídá požadované kvalitě a bezpečnosti ve srovnání s originálními produkty. Právě z tohoto důvodu prý dochází k nečekaným explozím.

Výrobce se rozhodl aktivně zapojit do sledování distribučních kanálů a předcházet tak možnostem prodeje neoriginálního příslušenství spolu s jejich telefony. Dokonce byla zřízena e-mailová adresa brandprotection@nokia.com, kam mohou lidé posílat informace ohledně takových případů.

Diskuze (21) Další článek: Nový firmware pro Sony Ericsson T610: přehled změn a vylepšení

Témata článku: Nokia, Exploze, Nokia N-Gage, Výrobce

Určitě si přečtěte

Aktuální ceník: exploze slev mobilů

Aktuální ceník: exploze slev mobilů

Už jste někdy zažili opravdovou cenovou bombu? Pokud ne, připravte se. Chystáte se pořídit si nový mobilní telefon? Právě teď je ten správný okamžik. Ceny padají nejen v běžném prodeji, ale především u operátorů.

4.  7.  2005 | Mareček Ivo | 9

Nokia má smůlu: další exploze a navíc u N-Gage

Nokia má smůlu: další exploze a navíc u N-Gage

9.  10.  2003 | Lutonský Marek | 32

B-Man: exploze zábavy

B-Man: exploze zábavy

Java hry si často berou za vzor tituly z osobních počítačů. Stejně je na tom i hra B-Man, která však svého počítačového kolegu brzy překoná. Můžete ji vidět pouze na čelních pozicích herních hitparád. Aktualizováno

14.  2.  2003 | Turoň Marek | 15