Další slevy na portálu O2 Active

Mobilní operátor O2 přichystal pro své zákazníky další slevy zábavného obsahu pro mobilní telefony. Minulý týden jsme psali o jedinečné šanci získat libovolnou Java hru za pouhých 30 Kč. Akce byla zřejmě úspěšná, a tak má své pokračování, tentokrát však z jiné kategorie.

Podpultovky za 29 Kč“ je název nové rubriky, která se objevila na O2 Active v sekci „Reálná zvonění“. Jak sám název napovídá, jedná se o souhrn několika desítek reálných melodií za sníženou cenu 29 Kč. Cenový rozdíl oproti běžné ceně reálných melodií je přitom až téměř 20 korun. Na výběr máte z dvanácti žánrů (pop, rock, klasická hudba, atd.). Nabídka platí do odvolání.

Zároveň přpomínám, že toto není jediná aktuální sleva, kterou můžete využít. Na O2 Active je stále v platnosti sleva tapet pro mobilní telefony. Operátor připravil několik kousků za speciální cenu 19,90 Kč (standardní cena je 39,90 Kč).

Poslední možností, jak ušetřit, je zakoupení jedné z Uvítacích melodií za 10 Kč. To je zároveň pojmenování kategorie, v níž najdete melodie, které uslyší volající místo klasického vyzváněcího tónu. O Uvítacích melodiích za 10 Kč jsme vydali samostatný článek, kde rovněž najdete přehled melodií a způsob jejich objednání.

Diskuze (1) Další článek: Asus P750: podnikatel v teplácích (test)

Témata článku: Operátoři, O2, Slevy, Active, Klasická hudba, Portál, Port

Určitě si přečtěte