Další uniklé fotografie manažerských Nokií E71 a E66

První informace o nástupci populárních Nokií E61 a E61i jsme zachytili již v lednu tohoto roku, b se jim velmi podobá. Nokia E66 pravděpodobně naváže na úspěch E65, otázkou zůstává typ konstrukce, z níže uvedeného snímku to není vůbec jasné. 

 Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
Pohodlnou klávesnici, výsadu E61 i E61i, najdeme i u novinky
Nyní se do světa dostaly další „špionské“ fotografie, tentokrát s větším zaměřením na jejich fotoaparáty. Nokia E71 se dočkala 3,2Mpx fotoaparátu a autofocusem, o tom si mohla starší E61 nechat jen zdát. Lesklý kovový kryt již známe, tady je doplněn o efektní vzorek. Při pohledu na klávesnici spatříme drobné změny v uspořádání, ovšem jde jen o posun vybraných tlačítek na jiné místo, nejvýraznější je příklon k šedé barvě tlačítek.
Klepněte pro větší obrázek
Lesklé kryty přísluší i k Nokii E66
Další skvěle vybavená Nokia E66 obsahuje fotoaparát stejných kvalit, ve výbavě stejně jako u E71 najdeme podporu Wi-Fi, 3G i vestavěný čip GPS. Podle informací, které se objevily na fóru, odkud pocházejí tyto fotografie, by E66 měla být vybavena baterií s kapacitou 1 000 mAht, v případě E71 bude použit dokonce 1 500mAh akumulátor. Určitě se máme na co těšit, nemyslíte?
 
Zdroj: Engadget

Témata článku: Nokia, Nokia E66, Nokia E71, Foto, Manažer, Fotografie

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50