Další uniklé fotografie manažerských Nokií E71 a E66

První informace o nástupci populárních Nokií E61 a E61i jsme zachytili již v lednu tohoto roku, b se jim velmi podobá. Nokia E66 pravděpodobně naváže na úspěch E65, otázkou zůstává typ konstrukce, z níže uvedeného snímku to není vůbec jasné. 

 Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
Pohodlnou klávesnici, výsadu E61 i E61i, najdeme i u novinky
Nyní se do světa dostaly další „špionské“ fotografie, tentokrát s větším zaměřením na jejich fotoaparáty. Nokia E71 se dočkala 3,2Mpx fotoaparátu a autofocusem, o tom si mohla starší E61 nechat jen zdát. Lesklý kovový kryt již známe, tady je doplněn o efektní vzorek. Při pohledu na klávesnici spatříme drobné změny v uspořádání, ovšem jde jen o posun vybraných tlačítek na jiné místo, nejvýraznější je příklon k šedé barvě tlačítek.
Klepněte pro větší obrázek
Lesklé kryty přísluší i k Nokii E66
Další skvěle vybavená Nokia E66 obsahuje fotoaparát stejných kvalit, ve výbavě stejně jako u E71 najdeme podporu Wi-Fi, 3G i vestavěný čip GPS. Podle informací, které se objevily na fóru, odkud pocházejí tyto fotografie, by E66 měla být vybavena baterií s kapacitou 1 000 mAht, v případě E71 bude použit dokonce 1 500mAh akumulátor. Určitě se máme na co těšit, nemyslíte?
 
Zdroj: Engadget
Diskuze (14) Další článek: LG KF750 Secret: tajemství s pěti megapixely (preview)

Témata článku: Nokia, Nokia E66, Nokia E71, Fotografie, Manažer, Foto

Určitě si přečtěte