Další vodotěsný mobil: véčko od Casia

V Japonsku asi nastalo nějaké období dešťů. Po vodotěsném Sony Ericssonu, který do své nabídky zařadil operátor NTT DoCoMo, tu máme další kousek, který se nebojí vody. Výrobcem je Casio a nabízet ho bude operátor KDDI. Telefon má označení  G'zOne W42CA a je nástupcem loňského modelu G'zOne TYPE-R. Už právě loňský model se chlubil vodotěsností, tehdy se však jednalo pouze o vodu stříkající. Novinku můžete do vody ponořit, výrobce zaručuje plnou funkčnost telefonu po maximálně půlhodinové koupeli v metrové hloubce.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Odolné véčko Casio G'zOne W42CA

Výbava telefonu zahrnuje 2MPx fotoaparát, barevný displej s rozlišením 240 × 320 bodů, 50MB vnitřní paměť, slot na microSD karty a samozřejmě multimediální přehrávač. Kromě své vodotěsnoti se véčko chlubí i vyšší nárazuvzdorností, za což vděčí pryžovému obložení krytů. Pokud se vám takový telefon zalíbil, zamáčkněte slzu. I kdybyste si jej z Japonska dovezli, u nás fungovat nebude, protože je určen pouze pro tamní CDMA sítě.

Témata článku: Véčko, Vodotěsný mobil, Mobil

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Freetel Musashi: exotické véčko s Androidem [MWC]

Freetel Musashi: exotické véčko s Androidem [MWC]

Na MWC jsme vyzkoušeli androidí véčko Freetel Musashi. Japonci znovu předvedli jakých zběsilostí jsou schopni a telefon osadili rovnou se dvěma 4" displeji.

4.  3.  2016 | Miksa Martin | 4

Alcatel One Touch 536: véčko pro seniory

Alcatel One Touch 536: véčko pro seniory

28.  3.  2013 | Láska Jan | 12