Další výbuch telefonu, tentokrát Samsung E530 (exkluzivní fotografie!)

Nedávno jsme uveřejnili fotografie telefonu Siemens A55, kterému explodoval akumulátor. Na článek zareagovala jedna za našich čtenářek, kterou podobným způsobem překvapil její Samsung E530.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Samsung E530 po explozi • žárem zdeformovaný zadní kryt • nafounknutý plášť akumulátoru • poškození neunikla ani podlaha

Jak sama čtenářka píše: „Asi po hodině nabíjení telefon explodoval a to jsem ho měla asi minutu před explozí v ruce!“. Ovšem přiznává jednu zásadní skutečnost: „Zakoupila jsem telefon tzv. refurbished, neboli repasovaný“. Takový telefon by měl mít sice použitou, ale 100% funkční základní desku, nový kryt a nové doplňky. Telefon byl zabalen v originální krabici a veškeré příslušenství včetně nabíječky bylo ocejchováno logy Samsungu. Před osudným nabíjením byl telefon stejnou nabíječkou již dvakrát plně nabit.

Klepněte pro větší obrázek 
Zbytek telefonu explozi docela zvládl

Výrobce se celkem logicky může ohradit, že závadu vedoucí k výbuchu telefonu způsobila firma, která telefon repasovala. Majitelka mobilu se proto s žádostí o náhradu způsobené škody rovnou obrátila právě na tuto firmu. Vzhledem k probíhajícím jednáním si nepřeje zveřejňovat jméno firmy.

Diskuze (34) Další článek: Nové rádiové low-endy Sony Ericssonu

Témata článku: Samsung, Samsung E530, Siemens A55, Telefon, Foto, Fotografie

Určitě si přečtěte