Dárkové předměty a psací potřeby Paegas pomohou dětem

Praha, 17. září 2002 – Dárkové předměty a psací potřeby v hodnotě 800 tisíc korun předala tento týden společnost RadioMobil dětem v dětských domovech, diagnostických ústavech a dalších institucích v Brně a v Praze.

Dárkové předměty s  logem Paegas byly dodány do tří brněnských institucí – Dětského diagnostického ústavu, Dětského domova Dagmar a do Ústavu sociální péče pro tělesně postiženou mládež. Část daru putovala také do Fakultní nemocnice v Praze-Motole a organizaci SOS Dětské vesničky. Součástí daru byly psací potřeby, jako bloky, dopisní papíry či kuličková pera, a dále skleničky, hrnečky, tašky, balonky, hudební CD a kazety a také sladkosti.

O bezplatný rozvoz dárkových předmětů do ústavů v Brně se postarala společnost Reda, s.r.o., která pro T-Mobile zajišťuje již od roku 1999 návrh a tvorbu dárkových setů a další reklamní aktivity v oblasti 3D reklamy. Na daru určeném pro dětské domovy a ústavy se navíc Reda podílela částkou ve výši téměř 45 tisíc korun.

Společnost RadioMobil v minulosti podpořila již několik charitativních projektů pro děti. Například prostřednictvím Nadace Archa Chantal finančně přispěla na rekonstrukci dětského oddělení psychiatrické kliniky v Brně-Bohunicích, na zútulnění centrálního příjmu dětských pacientů ve Fakultní nemocnici v Motole a na stavební a interiérové úpravy dětské neurologie ve Fakultní Thomayerově nemocnici.

Diskuze (4) Další článek: Oskar má volání do hlasovky zdarma!

Témata článku: Předmět, Paegas, Pot


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39