Dárkové předměty a psací potřeby Paegas pomohou dětem

Dárkové předměty a psací potřeby Paegas pomohou dětem

Praha, 17. září 2002 – Dárkové předměty a psací potřeby v hodnotě 800 tisíc korun předala tento týden společnost RadioMobil dětem v dětských domovech, diagnostických ústavech a dalších institucích v Brně a v Praze.

Dárkové předměty s  logem Paegas byly dodány do tří brněnských institucí – Dětského diagnostického ústavu, Dětského domova Dagmar a do Ústavu sociální péče pro tělesně postiženou mládež. Část daru putovala také do Fakultní nemocnice v Praze-Motole a organizaci SOS Dětské vesničky. Součástí daru byly psací potřeby, jako bloky, dopisní papíry či kuličková pera, a dále skleničky, hrnečky, tašky, balonky, hudební CD a kazety a také sladkosti.

O bezplatný rozvoz dárkových předmětů do ústavů v Brně se postarala společnost Reda, s.r.o., která pro T-Mobile zajišťuje již od roku 1999 návrh a tvorbu dárkových setů a další reklamní aktivity v oblasti 3D reklamy. Na daru určeném pro dětské domovy a ústavy se navíc Reda podílela částkou ve výši téměř 45 tisíc korun.

Společnost RadioMobil v minulosti podpořila již několik charitativních projektů pro děti. Například prostřednictvím Nadace Archa Chantal finančně přispěla na rekonstrukci dětského oddělení psychiatrické kliniky v Brně-Bohunicích, na zútulnění centrálního příjmu dětských pacientů ve Fakultní nemocnici v Motole a na stavební a interiérové úpravy dětské neurologie ve Fakultní Thomayerově nemocnici.

4 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Miki 21. 9. 2002 14:17:27

  Pane

  Vaše příspěvky jsou vždy samá chyba.Naučte se konečně už...

 • mechanick 19. 9. 2002 18:18:55
  Paegas uz neni, "vyhodili" to co uz nepotrebovali..
 • Lahvoň 18. 9. 2002 13:21:56

  Me to podivne neprijde. Logo se zmenilo, reklamni predmety take. Zbavit...


komerční sdělení

Komerční sdělení