Darujte Mobility pod stromeček

Nevíte, co dát svým známým pod stromeček a nechce se vám prodírat přeplněnými obchodními centry? Pokud jsou vaši známi stejní mobilní maniaci jako vy, darujte jim časopis Mobility. Tříměsíční předplatné navíc můžete pohodlně objednat jedinou textovou zprávou.

Stačí, když napíšete objednací kód MO VANOCE a doplníte ho adresou obdarovaného (např. tedy MO VANOCE Tomas Dosedel, Holandska 8, 639 00 Brno) a vše odešlete na telefonní číslo 900 09 79.

Cena zprávy je 79 Kč, touto zprávou ale Mobility nejen objednáte, nýbrž i zaplatíte. Mobility začnou dotyčnému chodit od čísla 12/07, takže dostanete časopis v prosinci, lednu a únoru. Po ukončení předplatného na zkoušku se můžete sami rozhodnout, jestli si předplatné prodloužíte.

Předplatné na rok výhodnější

Pokud chcete do svých známých investovat více, můžete jim objednat roční předplatné za 299 Kč nebo roční předplatné s Katalogem mobilů za 399 Kč. Stačí, když zavoláte na bezplatnou linku 800 11 55 88, nebo zašlete potřebné údaje (adresu obdarovaného a adresu plátce) na e-mailovou adresu predplatne@cpress.cz.

Do týdne po zaúčtování platby vám zašleme dárkový certifikát, do čtyř týdnů pak dárek pro vás - filmové DVD dle vlastního výběru. Vybírat si můžete mezi filmy Nepohodlný, Zítra nehrajeme a Angel-A. Filmy mohou být zaslány buď na adresu obdarovaného, nebo na adresu plátce (tedy vám). Objednávat můžete až do 31. prosince 2007, akce platí pro prvních 300 objednávek na každý z filmů.


Technicky zajišťuje MobilBonus (www.mobilbonus.cz, infolinka 777 717 535, help@mobilbonus.cz). Objednávat můžete až do 31. prosince 2007.

Diskuze (3) Další článek: Fotohádanky: poznáte Česko z letadla? (10. díl)

Témata článku: Mobil, Strom, Stromeček

Určitě si přečtěte