Destinace a Letenky. Nové služby od Googlu vám pomůžou naplánovat dovolenou

Google lokalizoval dvě nové služby, obě jsou integrované přímo ve vyhledávači. Fungují jak v mobilu, tak na počítači. Ukázkové screenshoty najdete v galerii, ale nejlepší představu získáte, když si novinky sami hned prohlédnete.

Destinace

Zadejte kontinent, zemi nebo oblast, přidejte slůvko „destinace“ a otevře se vám katalogizovaný přehled zajímavých míst. Vyberte si, zda vás zajímá spíše architektura, zábavní parky, nakupování, nebo příroda, pláže apod. Ve finále se doklikáte až k profilu konkrétního místa, který už známe z Google Map. Tam najdete základní strukturované informace, kontakty, můžete se podívat, kdy na místě bývá nejméně lidí, jak je to s počasím a ročními dobami, přečtete si hodnocení lidí, kteří už tam byli.

Letenky

Zadejte toto slovo do Googlu a otevře se vám nově lokalizovaný vyhledávač, který oproti konkurenci vyniká rychlostí, jednoduchostí a přehledností. Můžete vybírat z mapy, zadat jen zemi, nebo konkrétní letiště a podrobněji nastavit hledání. Můžete prohlížet cenový graf, podívat se, jak se mění ceny v jiných termínech, nebo na okolních letištích. Nenašli jste nic zajímavého? Zapněte si sledovač cen, který vás sám upozorní, až se v budoucnosti objeví zajímavá nabídka pro vaši destinaci.

Tip: Jak snadno nahrávat telefonické hovory

Váš názor Další článek: Tesco Mobile odmění za věrnost. Máte-li SIM kartu alespoň rok, dostanete bonus

Témata článku: Google, Služba, Google Assistant, Google Now, Architektura, Pláž, Nová služba, Příroda, Slůvko, Dovolená, Letenka, Nov, Děs, Mapa, Let, Telefonický hovor, Zajímavá nabídka, Letiště, Zábavní park, Vyhledávač, Destinace, Zajímavé místo


Určitě si přečtěte