Díky dárcovské SMS lze nyní přispívat pravidelně a jednoduše

Charitativní službu dárcovských textových zpráv (ve zkratce DMS) není třeba zdlouhavě představovat. Jedná se o možnost přispění na vybraný projekt pomocí mobilu a speciální SMS zprávy. Cena za odeslání každé DMS je 30 Kč, přičemž vámi obdarovaný projekt obdrží z této částky 27 Kč.

V rámci dárcovských SMS nyní došlo k velkému vylepšení. Můžete si vybrat libovolný projekt, kterému chcete finančně pomoci, a této organizaci poté přispívat pravidelně každý měsíc po celý rok. Stačí odeslat jedinou DMS, kde pouze doplníte slovo „ROK“. Tvar této zprávy tedy bude vypadat následovně: DMS ROK PROJEKT. Odeslání DMSky musí proběhnout na telefonní číslo 87777.

Pro zrušení ročního příspěvku stačí opět zaslání jediné zprávy ve tvaru DMS STOP PROJEKT. Jestliže budete mít vybraných více organizací pro roční podporu a chcete příspěvky zrušit všechny najednou, lze provést i toto v jediné SMS, jenž musí obsahovat klíčová slova DMS STOP ALL. Deaktivační zprávy se posílají rovněž na telefonní číslo 87777.

Počet podporovaných projektů jedním dárcem není nijak omezen, avšak pro roční podporu lze každý projekt vybrat jen jednou. K automatickému zrušení roční podpory dochází tehdy, pokud zanikne telefonní číslo, z nějž odchází pravidelná měsíční platba nebo dárce nemá dva měsíce jdoucí po sobě dostatečnou výši kreditu. K první měsíční platbě dochází ihned po odeslání aktivační DMS a následně pravidelně každý měsíc ve stejný den. Seznam projektů, které můžete podpořit, najdete zde nebo je najdete také rovnou ze svého mobilu na wapové adrese wap.download.euweb.cz/G/index.wml, kde jsou k dispozici vybraná klíčová slova (neaktualizovaný seznam).

Zdroj: darcovskasms.cz

Témata článku: Ostatní, SMS

Určitě si přečtěte

Computer Extra: Kompletní rádce výběrem komponent a sestavením počítače

Computer Extra: Kompletní rádce výběrem komponent a sestavením počítače

** Výběr nejlepších a nejvýhodnějších komponent ** Podrobný fotonávod pro sestavení počítače ** Hledání chyb, ladění a přetaktování

18.  10.  2017 | časopis Computer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

** 17 bluetooth sluchátek v přímém souboji ** Potiskli jsme stovky stran v testu tankových tiskáren ** 23 služeb Googlu, které pravděpodobně neznáte

11.  10.  2017 | časopis Computer | 1

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Jak dobít kredit někomu jinému

Jak dobít kredit někomu jinému

23.  9.  2017 | Kůžel Filip | 4

T-Mobile: Pád roamingu znamená 10× spotřebu dat a trojnásobek volání

T-Mobile: Pád roamingu znamená 10× spotřebu dat a trojnásobek volání

** Roaming už není strašák, lidé přestali mobil za hranicemi vypínat ** Datový provoz narostl v porovnání s rokem 2016 desetinásobně ** T-Mobile také obsloužil o 20 % více cizinců, nejvíce Němců

2.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 88