Díky dárcovské SMS lze nyní přispívat pravidelně a jednoduše

Charitativní službu dárcovských textových zpráv (ve zkratce DMS) není třeba zdlouhavě představovat. Jedná se o možnost přispění na vybraný projekt pomocí mobilu a speciální SMS zprávy. Cena za odeslání každé DMS je 30 Kč, přičemž vámi obdarovaný projekt obdrží z této částky 27 Kč.

V rámci dárcovských SMS nyní došlo k velkému vylepšení. Můžete si vybrat libovolný projekt, kterému chcete finančně pomoci, a této organizaci poté přispívat pravidelně každý měsíc po celý rok. Stačí odeslat jedinou DMS, kde pouze doplníte slovo „ROK“. Tvar této zprávy tedy bude vypadat následovně: DMS ROK PROJEKT. Odeslání DMSky musí proběhnout na telefonní číslo 87777.

Pro zrušení ročního příspěvku stačí opět zaslání jediné zprávy ve tvaru DMS STOP PROJEKT. Jestliže budete mít vybraných více organizací pro roční podporu a chcete příspěvky zrušit všechny najednou, lze provést i toto v jediné SMS, jenž musí obsahovat klíčová slova DMS STOP ALL. Deaktivační zprávy se posílají rovněž na telefonní číslo 87777.

Počet podporovaných projektů jedním dárcem není nijak omezen, avšak pro roční podporu lze každý projekt vybrat jen jednou. K automatickému zrušení roční podpory dochází tehdy, pokud zanikne telefonní číslo, z nějž odchází pravidelná měsíční platba nebo dárce nemá dva měsíce jdoucí po sobě dostatečnou výši kreditu. K první měsíční platbě dochází ihned po odeslání aktivační DMS a následně pravidelně každý měsíc ve stejný den. Seznam projektů, které můžete podpořit, najdete zde nebo je najdete také rovnou ze svého mobilu na wapové adrese wap.download.euweb.cz/G/index.wml, kde jsou k dispozici vybraná klíčová slova (neaktualizovaný seznam).

Zdroj: darcovskasms.cz

Váš názor Další článek: GPS hra na Invexu/Digitexu: informace a pravidla

Témata článku: Ostatní, SMS

Určitě si přečtěte