Díky dárcovské SMS lze nyní přispívat pravidelně a jednoduše

Charitativní službu dárcovských textových zpráv (ve zkratce DMS) není třeba zdlouhavě představovat. Jedná se o možnost přispění na vybraný projekt pomocí mobilu a speciální SMS zprávy. Cena za odeslání každé DMS je 30 Kč, přičemž vámi obdarovaný projekt obdrží z této částky 27 Kč.

V rámci dárcovských SMS nyní došlo k velkému vylepšení. Můžete si vybrat libovolný projekt, kterému chcete finančně pomoci, a této organizaci poté přispívat pravidelně každý měsíc po celý rok. Stačí odeslat jedinou DMS, kde pouze doplníte slovo „ROK“. Tvar této zprávy tedy bude vypadat následovně: DMS ROK PROJEKT. Odeslání DMSky musí proběhnout na telefonní číslo 87777.

Pro zrušení ročního příspěvku stačí opět zaslání jediné zprávy ve tvaru DMS STOP PROJEKT. Jestliže budete mít vybraných více organizací pro roční podporu a chcete příspěvky zrušit všechny najednou, lze provést i toto v jediné SMS, jenž musí obsahovat klíčová slova DMS STOP ALL. Deaktivační zprávy se posílají rovněž na telefonní číslo 87777.

Počet podporovaných projektů jedním dárcem není nijak omezen, avšak pro roční podporu lze každý projekt vybrat jen jednou. K automatickému zrušení roční podpory dochází tehdy, pokud zanikne telefonní číslo, z nějž odchází pravidelná měsíční platba nebo dárce nemá dva měsíce jdoucí po sobě dostatečnou výši kreditu. K první měsíční platbě dochází ihned po odeslání aktivační DMS a následně pravidelně každý měsíc ve stejný den. Seznam projektů, které můžete podpořit, najdete zde nebo je najdete také rovnou ze svého mobilu na wapové adrese wap.download.euweb.cz/G/index.wml, kde jsou k dispozici vybraná klíčová slova (neaktualizovaný seznam).

Zdroj: darcovskasms.cz

Témata článku: Ostatní, SMS

Určitě si přečtěte

Chtěli „flat“ se 100 GB, operátoři se jim vysmáli. Přesto má Nové Město tarify pro občany

Chtěli „flat“ se 100 GB, operátoři se jim vysmáli. Přesto má Nové Město tarify pro občany

** Tarif A měl mít 100 GB, „béčko“ 5 GB. Nakonec mají 150 MB až 1 GB ** Tarif pro lidi, kteří hodně volají nabízí 3000 minut za 499 Kč ** Veřejnou soutěž vyhrál brněnský virtuální operátor Fayn

12.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 65

Telefony to nekončí. Vybíráme mobilní příslušenství, které překvapí i potěší

Telefony to nekončí. Vybíráme mobilní příslušenství, které překvapí i potěší

** I malá drobnost může udělat velkou radost ** Redukce, kabely, sluchátka, powerbanky, náramky a chytré hodinky ** Ceny se pohybují od několika desítek korun po tisíce

7.  12.  2017 | Láska Jan | 13

Rachot v redakci: test 18 přenosných reproduktorů v prosincovém Computeru

Rachot v redakci: test 18 přenosných reproduktorů v prosincovém Computeru

** Hledáte bezdrátový reprák na cesty či na piknik? ** Otestovali jsme jich pro vás hned 18 ** Nový Computer je na stáncích!

6.  12.  2017 | redakce | 6

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9