Dlouhé víkendy u O2 i pro stávající zákazníky

Dlouhé víkendy u O2 i pro stávající zákazníky

Před necelým týdnem jsme vás informovali o tom, že operátor O2 připravuje od 1. listopadu k novým aktivacím paušálních i předplacených tarifů bezplatně službu Dlouhé víkendy až na jeden rok zdarma.

Od stejného data si ale mohou tuto službu aktivovat všichni účastníci s jakýmkoliv paušálním či předplaceným tarifem O2. Volání „zdarma“ se vztahuje od pátku do neděle na všechna mobilní a pevná čísla v síti O2. Za tuto službu však musíte zaplatit, zcela zdarma ji získají na určitou dobu jen noví zákazníci.

Podmínky pro paušální zákazníky:

Dlouhé víkendy si můžete aktivovat odesláním SMS zprávy ve tvaru DV na telefonní číslo 999235, deaktivace probíhá opět prostřednictvím textové zprávy, ale tentokrát ve tvaru DV D na číslo 999235.

Měsíční poplatek za službu u paušálních zákazníků je 233 Kč a nelze ji kombinovat se službou Víkendové volání zdarma. Volné minuty jsou čerpány až po vyčerpání volných minut z tarifu a volných minut za Benefit body a z Top balíčků. Službu nelze aktivovat dříve, než 30 dní od poslední aktivace.

Podmínky pro předplacené zákazníky:

Dlouhé víkendy si aktivujete stejným způsobem jako paušální zákazníci. Týdenní poplatek je 58,30 Kč a ani v tomto případě službu nelze kombinovat s Víkendovým voláním zdarma. V případě dostačujícího kreditu jsou Dlouhé víkendy automaticky obnoveny.

13 komentářů

Nejnovější komentáře

  • aljosha 3. 11. 2006 10:51:20
    Aha, tak to opravdu bude skvelej marketingovej tah, jen nekdo zapomnel...
  • jojo 3. 11. 2006 10:29:34
    ber nebo nech ležet. Podívej se na TM, taky podobná nabídka. Prostě pokud...
  • Jarda 2. 11. 2006 21:23:56
    presne ve stylu zlutych, pardon ted uz modrych a bublinatych potvor

komerční sdělení

Komerční sdělení