Dnes odstartoval Tesco Mobile, v provozu je nový web i infolinka

Dnes odstartoval Tesco Mobile, v provozu je nový web i infolinka

Počínaje dnešním dnem začal své služby nabízet virtuální operátor Tesco Mobile. Předplacené SIM karty seženete ve všech obchodech Tesco a okamžitě si je můžete aktivovat. Slouží k tomu zákaznická linka 841 11 22 55 nebo nové stránky www.tescomobile.cz. Zde najdete informace o tarifech operátora, způsobech dobíjení předplacené karty a také vstup do zákaznické samoobsluhy, kde můžete provádět nastavení služeb.

Klepněte pro větší obrázek
Titulka nových stránek operátora Tesco Mobile

Tesco Mobile připravil i základní nabídku mobilních telefonů. Objevuje se v ní například Samsung Galaxy S III mini, Sony Xperia E dual nebo Huawei G7220. Operátor neposkytuje dotace, a tak jsou telefony nabízeny prakticky za běžné ceny, za které je seženete na volném trhu. Na některé modely se ale vztahují časově omezené akce. Veškeré telefony z nabídky lze zakoupit v hypermarketech Tesco.

Česká republika je šestým trhem, na který virtuál Tesco Mobile vstoupil. Své služby nabízí zákazníkům bez nutnosti podepisovat smlouvu, cílovou skupinou jsou zejména rodiny. S Clubcard balíčkem za 300 Kč měsíčně lze v rámci Tesco Mobile volat neomezeně. Běžné sazby mimo zvýhodněný balíček jsou 1,50 Kč/min do vlastní sítě, 2,90 Kč/min do ostatních sítí a 1,50 Kč za SMS do všech sítí. Partnerem Tesco Mobile v Česku je Telefónica. Operátor zatím nemá v nabídce paušální tarif.

Z tiskové zprávy operátora vybíráme několik základních faktů o Tesco Mobile:

 • Základní balíček se SIM kartou vyjde na 150 korun a obsahuje kredit ve stejné výši. K dostání je ve všech obchodech Tesco a postupně, během několika dnů, i v obchodech Žabka. Dobíjet je možné nejen v těchto obchodech, ale i v rozsáhlé síti partnerů jako je Sazka, či na terminálech sítě Lekkerland (na čerpacích stanicích, v trafikách apod.)
 • Aktivace SIM karty: stačí vložit SIM kartu do telefonu, zadat PIN, který je vytištěn na nosiči SIM karty, a provést jakoukoli placenou operaci (zahájit hovor, poslat SMS, připojit se k internetu nebo si dobít kredit). Veškeré služby si pak zákazník může nastavit sám pomocí několika SMS dle návodu na obalu SIM karty.
 • Přenesení čísla k Tesco Mobile: po zakoupení karty Vás přenosem provede jednoduchá aplikace na stránkách www.tescomobile.cz
 • Clubcard balíček pro držitele karty Tesco Clubcard: po aktivaci Clubcard balíčku za 300 korun si mohou zákazníci volat v Tesco Mobile bez omezení. Clubcard balíček obsahuje i 120 minut a 60 SMS na volání mimo Tesco mobile. Po vyčerpání těchto volných jednotek zákazník volá a píše mimo Tesco Mobile za standardní tarif.
 • Na jednu Clubcard lze aktivovat balíček až u 10 SIM karet.
 • Pokud si zákazník neaktivuje Clubcard balíček, minuta hovoru v rámci Tesco Mobile stojí 1,50 Kč, mimo Tesco Mobile 2,90 Kč a SMS vždy 1,50 Kč.
 • Připraveny jsou i 3 datové balíčky: 150 MB za 150 Kč, 400 MB za 250 Kč a 1 GB za 350 Kč. Pokud zákazník vyčerpá FUP limit ještě před vypršením platnosti balíčku, může si jej obnovit pomocí SMS INTERNET R, která bude zpoplatněna pouze jednorázovou částkou 100 Kč v případě všech tří balíčků.
 • Pokud si bude chtít zákazník koupit i telefon, může si vybrat v každém hypermarketu Tesco z nabídky 8 telefonů od těch nejjednodušších, až po smartphony. Nejlevnější telefon stojí pod šest set korun, nejvyspělejší smartphone v této nabídce je Samsung Galaxy S III mini, který se aktuálně v akci prodává za 6 400 Kč.

Témata článku: Operátoři, Virtuální operátoři, Tesco Mobile, Infolinka, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy S III mini, Sony Xperia E, Sony Xperia E dual, Minuta hovoru, Tesco, Nejlevnější telefon, Mobil, Web

68 komentářů

Nejnovější komentáře

 • tasekp 24. 6. 2013 13:57:55
  Tak jsem si pořídil SIM kartu u Tescomobile, zaregistroval Clubcard a po...
 • nzl.sec 22. 6. 2013 20:11:18
  Výhody i nevýhody předplacené karty Tesco Mobile v detailním rozboru s...
 • Alois Novak 29. 5. 2013 21:54:32
  Koupil jsem a prijemne prekvapeni - kdyz mate ten balicek, tak se se volne...
Určitě si přečtěte

Virtuálové chtěli zpoplatnit roaming, ČTÚ jim nevyhověl

Virtuálové chtěli zpoplatnit roaming, ČTÚ jim nevyhověl

** Vectone mobile, Odorik a Laudatio chtěli účtovat příplatky v roamingu ** ČTÚ shledal žádosti o příplatek za roaming jako nedůvodné ** Jde o první žádosti tuzemských virtuálů, určitě ne o poslední...

20.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 30

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan


komerční sdělení

Komerční sdělení