Dnes startuje Apple WWDC. Co čekat a kde sledovat?

Dnes v 19:00 vstoupí na pódium Tim Cook a zahájí konferenci WWDC 2017. Pokud vše půjde podle roky zažitých pravidel, dočkáme se prvního pohledu na iOS 11. Tam se však žádné zásadní novinky čekat nedají.

Internetovými kuloáry hýbou spekulace, že po několika čistě softwarových ročnících Apple tentokrát ukáže i nový (nebo spíše faceliftovaný hardware). MacBook včetně variant Pro a Air, 12,9" iPad Pro a spekuluje se o nové úhlopříčce displeje pro základní iPad. Tělo prý zůstane stejně velké, ale displet poskočí z 9,7" na 10,5".

Příchod hlasového digitálního asistenta/chytrého reproduktoru alá Amazon Alexa či Google Home patří k těm divočejším spekulacím. Nicméně umělá inteligence je pro technologické firmy hlavní téma, Apple nezůstává pozadu, a tak je jen otázkou, co bude nového. Zásadní evoluce Siri?

Jak sledovat

Záznam akce se bude už tradičně streamovat na Apple.com, začíná se v 19:00. Uživatelé macOS a iOS zapnou Safari, uživatelé Windows 10 spustí prohlížeč Microsoft Edge, sledovat lze i přes Apple TV.

Ostatní se mohou vydat neoficiální cestou, opět by mělo fungovat vložení odkazu na stream do přehrávače VLC Player. Link doplníme, jakmile bude k dispozici (před začátkem streamu).

Aktualizováno: Stream můžete sledovat na tomto odkazu.

https://p-events-delivery.akamaized.net/17qopibbefvoiuhbsefvbsefvopihb06/m3u8/hls_mvp.m3u8

Klepněte pro větší obrázek
Ve VLC Playeru stiskněte CTRL+N a vložte výše uvedený odkaz.
Diskuze (43) Další článek: Samsung osamostatňuje aplikace. Půjdou rychle aktualizovat z Google Play

Témata článku: Apple, Spekulace, Google Home, iOS, Amazon Alexa, WWDC, iOS 11, APP, Apple TV, Start, Základní iPad, Zlevňování, Wall Street Journal, Wall Street, The Wall, Odpočet, Smajlík, Boční tlačítko, Alexa, Apple WWDC, Minnie, Známá funkce, #Apple, Hlavní téma, Full screen


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei Nova 3 — vysvitla cenově dostupná hvězda

RECENZE: Huawei Nova 3 — vysvitla cenově dostupná hvězda

** Nova 3 je smartphone pro mladé a náročnější uživatele ** Obsahuje špičkovou výbavu, nešetřilo se skoro nikde ** Potěší hlavně baterie s dobrou výdrží a 3,5mm jack

Jan Láska | 22

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 10

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 117