Dnes u T-Mobilu končí Úklid kapes: pomozte vyhrát

Dnes na internetové adrese www.uklidkapes.cz končí téměř dvouměsíční soutěž T-Mobilu. Prostřednictvím formuláře jste mohli na stránky nahrávat fotografie svých starých telefonů. Ostatní pro ně hlasovali a autoři fotek, které se umístí ma předních místech, vyhrají různé ceny.

Pokud jste se do soutěže nezapojili, dnes už to nemá smysl. V našem diskuzním fóru ale od začátku probíhá zajímavá solidární akce, která dílko jednoho našeho čtenáře vytlačila na třetí místo v celé soutěži. Pokud ho během dneška někdo nesesadí, vyhraje spací pytel AlpinePro. Už jen dvě místa ho ale dělí od hlavní ceny, kterou je mobil z nabídky T-Mobilu podle vlastního výběru.

Přemýšlím, co by se stalo, kdyby všichni, kdo si přečtou tuto bleskovku, otevřeli stránky www.uklidkapes.cz. Bylo by to několik tisíc lidí. Klepnou na Vstup do starobince a budou šipkami u nápisu „Další vraky“ listovat, až narazí na obrázek Nokie 5110 v akváriu s rybičkou plující kolem. Ve čtvrtek v noci, kdy tuto bleskovku píšu, má fotografie pořadové číslo 143, je ale možné, že se během dne posune ještě trochu dál. Co by se stalo, kdyby několik tisíc lidí pro tento obrázek hlasovalo? Zkusíme to?


Náhodou najdou tuto stránku • a klepnou na toto tlačítko...
Diskuze (201) Další článek: Dostanete pod stromeček stejný mobil jako ostatní?

Témata článku: Úklid, Mobil

Určitě si přečtěte