Dnes začíná další ročník veletrhu Invex

Dnes začíná další ročník veletrhu Invex

Stejně jako každý rok, i letos na polovinu října připadl veletrh Invex, který se koná v areálu brněnského BVV. Protože tento veletrh není už z pohledu mobilních telefonů a mobilních operátorů příliš zajímavý a bude zde uvedeno opravdu jen málo novinek, nebudeme soustředit svoje síly na aktuální a krátké zpravodajství. Každý den večer sesumírujeme informace z daného dne a druhý den je shrneme do jednoho nebo více článků.

Na Invexu oproti loňskému roku bude chybět Oskar, který nepovažuje tuto výstavu za klíčový prostředek pro rozvoj svých aktivit a služeb. Následuje tak mnoho dalších firem, které se na Invexu neukázaly již loni. Zato Český Telecom stejně jako posledně má obrovský stánek s velkými schody, kde se budou bezesporu předvádět taneční skupiny a hrát nesčetné soutěže. I stánek Eurotelu je podobný jako loni - velké průhledné koule s místy pro jednání. A koneckonců ani Paegas není nijak originální a produkce bude opakovat nápady z loňska.

Pokud tedy na letošní Invex zavítáte, přejeme vám, abyste nebyli ušlapáni a aby vám Invex dal vše, co jste od něj očekávali.

 

4 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Petr Broža 15. 10. 2001 22:42:49
    Ne, nic odobného nechystáme. Invex není tak zajímavý jako CeBIT, neobjeví...
  • tom 15. 10. 2001 20:15:02

    bude delat mobilmania aktualni zpravodajstvi (podobne jako z...

  • Petr Broža 15. 10. 2001 0:24:09

    Kdo má zájem o fotografie z nedělního výstaviště, nechť se podívá na...


komerční sdělení

Komerční sdělení