Do ČR jde Kazam. Zdarma vymění displej a slibuje DVB-T smartphone

Tyto dny jsou plodné na nové značky, které se hrnou na český trh. Včera jsme psali o čínské THL, dnes je to britská Kazam. Ta si dává za cíl narušit stojaté vody globálního trhu s mobilními telefony a pomoci jí k tomu mají kvalitní produkty a nadstandardní péče (alespoň tak se praví v tiskové zprávě). Kazam jistě zaujme tím, že v prvním roce po koupi zařízení bez ptaní a zdarma vymění rozbitý displej. Předinstalovaná aplikace Rescue zase umožní vyřešit softwarový problém v telefonu na dálku vyškolenými techniky firmy.

Klepněte pro větší obrázek 
Poštou pošlete telefon s rozbitým displejem, za týden by se měl vrátit spravený. Více o nadstandardní ochraně displeje najdete na webu.

Kazam na našem trhu začne s modelovými řadami smartphonů Thunder a Trooper, které doplní seniorské telefony řady Life. Všechny typy jsou uvedené na české mutaci webu Kazam.mobi. Kazam bohužel dělá tajnosti s cenami, takže je budete muset hledat u firem Mobil Pohotovost, Electro World a Alza.cz, které už některé modely mají v nabídce.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Z webů Kazam.mobi, MP.cz a ElectroWorld.cz. Alza je zatím Kazamu-prázdná.

Zajímavý příslib závěrem: V tiskové zprávě Kazam slibuje, že ještě během srpna představí a na český trh přinese smartphone s integrovaným DVB-T tunerem (příjem digitální televizního a rádiového vysílání).

Diskuze (36) Další článek: S perem proti Samsungu Note: po menším přijde také větší LG G3

Témata článku: Kazam, THL, Zdarma, Předinstalovaná aplikace, Rozbitý displej, Displej, Britská značka, Slib, Rádiové vysílání

Určitě si přečtěte