Do ČR jde Kazam. Zdarma vymění displej a slibuje DVB-T smartphone

Tyto dny jsou plodné na nové značky, které se hrnou na český trh. Včera jsme psali o čínské THL, dnes je to britská Kazam. Ta si dává za cíl narušit stojaté vody globálního trhu s mobilními telefony a pomoci jí k tomu mají kvalitní produkty a nadstandardní péče (alespoň tak se praví v tiskové zprávě). Kazam jistě zaujme tím, že v prvním roce po koupi zařízení bez ptaní a zdarma vymění rozbitý displej. Předinstalovaná aplikace Rescue zase umožní vyřešit softwarový problém v telefonu na dálku vyškolenými techniky firmy.

Klepněte pro větší obrázek 
Poštou pošlete telefon s rozbitým displejem, za týden by se měl vrátit spravený. Více o nadstandardní ochraně displeje najdete na webu.

Kazam na našem trhu začne s modelovými řadami smartphonů Thunder a Trooper, které doplní seniorské telefony řady Life. Všechny typy jsou uvedené na české mutaci webu Kazam.mobi. Kazam bohužel dělá tajnosti s cenami, takže je budete muset hledat u firem Mobil Pohotovost, Electro World a Alza.cz, které už některé modely mají v nabídce.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Z webů Kazam.mobi, MP.cz a ElectroWorld.cz. Alza je zatím Kazamu-prázdná.

Zajímavý příslib závěrem: V tiskové zprávě Kazam slibuje, že ještě během srpna představí a na český trh přinese smartphone s integrovaným DVB-T tunerem (příjem digitální televizního a rádiového vysílání).

Diskuze (36) Další článek: S perem proti Samsungu Note: po menším přijde také větší LG G3

Témata článku: Kazam, THL, Zdarma, Předinstalovaná aplikace, Slib, Rádiové vysílání, Rozbitý displej, Displej

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

11.  12.  2017 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8