Do smartphonů s Windows se chystají displeje 240 × 320

Chytré telefony s operačním systémem Windows Mobile, například Eurotel SmartPhone II, mají už dnes špičkové displeje. Budou ale ještě lepší, protože se objeví modely s vyšším rozlišením 240 × 320 bodů. V současné době se musíme spokojit „jen“ s formátem 176 × 220 bodů.

Jedním z prvních zařízení by mohl být Orange SPV C550, jehož údajná obrázek se spolu se základními parametry včera objevil na serveru CoolSmartphone.

Klepněte pro větší obrázek

Pokud se nejedná jen o počítačovou montáž, díváme se na hudební chytrý telefon – viz čtyři tlačítka pro ovládání přehrávače. Měl by mít fotoaparát s rozlišením 1,3 MPx, už zmíněný displej s vyšším rozlišením a navíc se zobrazením 262 tisíc barev.

I kdyby SPV C550 byla nakonec jen kachna, větši rozlišení displejů je opravdu na spadnutí.

Témata článku: Displeje, Eurotel Smartphone, Eurotel Smartphone II, Displej

Určitě si přečtěte

Revoluce, kterou nikdo nežádal. ZTE Axon M je „první skládací mobil na světě“

Revoluce, kterou nikdo nežádal. ZTE Axon M je „první skládací mobil na světě“

** ZTE mluví o revoluci, ale první rozhodně není. ** Práce se dvěma displeji vypadá skvěle, ale není kompromisů až příliš? ** Nejvíce vadí předěl mezi displeji, značné rozměry a malá baterie.

18.  10.  2017 | Kůžel Filip | 25

Xiaomi Mi Mix 2 v redakci: Ve všech směrech lepší, jen už ne tak výjimečný

Xiaomi Mi Mix 2 v redakci: Ve všech směrech lepší, jen už ne tak výjimečný

** První Mi Mix byl úchvatný, Mi Mix 2 je lepší, ale už nešokuje ** Technologické pokusy jsou zapomenuté, vše funguje na jedničku ** V Česku bude s požehnáním Xiaomi, cenu však zatím neznáme

20.  9.  2017 | Kůžel Filip | 49