Dobíjení předplacenek u pokladny stále oblíbenější

Jak si možná pamatujete, před rokem, přesně na konci listopadu 2006, byla spuštěna služba GP mobile, s níž je možné u pokladen vybraných obchodníků spolu s nákupem uhradit i dobití kreditu předplacené karty.

 Klepněte pro větší obrázek
Toto logo hledejte ve svém obchodě 

Mezi první obchody, které se do akce zapojily, patřil Globus, postupně se k němu připojily pobočky Rossmann, Billa, Electro World a další. Dle zprávy společnosti Global Payments, která o systém pečuje, překročila nedávno hodnota dobitého kreditu hranici 100 milionů Kč. V systému GP mobile lze dobíjet předplacené karty všech tří operátorů, Vodafone se pochlubil počtem 90 000 transakcí. GP mobile funguje momentálně na 1 200 terminálech, celkově na nich bylo provedeno více než 300 000 dobití.

TIP: Obáváte se velkého zdržení při dobíjení? Proces trvá jen okamžik, přesný postup dobíjení najdete na stránkách GP mobile.

Pokud byste rádi dobíjení na pokladnách obchodníků využili a jste zákazníkem O2, do konce roku můžete získat několik procent z dobíjené částky navíc, více najdete v této bleskovce.

Témata článku: Operátoři, Ostatní, Předplacené karty, Dobíjení, Poklad

Určitě si přečtěte

Vánoční nabídka T-Mobilu: Druhý mobil zdarma a neomezené surfování jeden den v týdnu

Vánoční nabídka T-Mobilu: Druhý mobil zdarma a neomezené surfování jeden den v týdnu

** Jako první přichází s letošní vánoční nabídkou T-Mobile ** Dárky má pro uživatele pevných i mobilních služeb ** Nejužitečnější je vybraný den v týdnu surfování zdarma

26.  10.  2017 | Láska Jan | 22

Jak dobít kredit někomu jinému

Jak dobít kredit někomu jinému

23.  9.  2017 | Kůžel Filip | 4