Dočkáme se Nokie Aeon?

O konceptu Nokia Aeon jsme již na Mobilmanii psali. Čím dál více to ale vypadá, že nepůjde jen o koncept, ale telefonu bychom se mohli skutečně dočkat. Pokud je totiž následující fotka pravá, vývojáři v Nokii se rozhodli, že se pokusí tento telefon vyrobit.

Klepněte pro větší obrázek 

Nakolik jsou zatím úspěšní se dozvíme jen těžko, ale i kdyby nakonec nedošlo na sériovou výrobu, v reálu se dočkáme třeba jen některých nápadů. Přístroje s dotekovým displejem bez klávesnice nás už neohromí, ale možnost „rozlomit“ telefon na více dílů? Proč ne, když to bude mít praktické využití. Nokia Aeon navíc není jediným konceptem, který od tohoto výrobce známe. Někde v laboratořích se možná pracuje také na Nokii Morph nebo konceptu Remade.

 

Témata článku: Nokia

Určitě si přečtěte

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

** Vysokorychlostní síť EAN slouží k připojení chytrých zařízení na palubách letadel ** V komerčním provozu by se mohla objevit už příští rok ** Pokryta bude celá EU včetně Česka

13.  12.  2016 | Láska Jan | 14