Dohodu s Oskarem lze vypovědět zdarma

Vadí vám dražší textovky u Dohody s Oskarem natolik, že byste rádi Dohodu zrušili? Podle posledního vyjádření Oskara to možné je, a to dokonce bez zaplacení „pokuty“ za zrušení smlouvy na dobu určitou.

14. září vejdou v platnost nové změny v ceníku tarifu Dohoda s Oskarem. Tou nejméně populární je bezesporu zvýšení ceny za textovou zprávy z původních 50 haléřů na 1,50 Kč bez daně do jiných sítí než do Oskara. Podle všeobecných podmínek Oskara je právě toto důvodem, proč můžete bez nutností doplácet paušály do konce smluvního období, od této smlouvy odstoupit.

Tohle potvrdil i Roman Frkous z tiskového oddělení Oskara. Zároveň ale uvádí možnost přejít zdarma na jiné tarify, které Oskar nabízí, včetně zrušení smlouvy na dobu určitou. Klidně tak můžete přejít z Dohody na Volám Často nebo Stále, aniž cokoliv platíte a navíc vám bude ukončena platnost původní smlouvy. Musíte to však to stihnout do konce září.

I přesto zůstává Dohoda jedním z nejvýhodnějším tarifů na trhu, protože nedošlo k žádným úpravám cen za volání. Dražší textové zprávy sice zamrzí, ale zatracovat kvůli tomu tento tarif asi nemá pro většinu uživatelů smysl.

 

Diskuze (21) Další článek: Handspring chystá bezdrátového Visora s klávesnicí

Témata článku: Zdarma, Oskar

Určitě si přečtěte