DontForget: s novou verzí vám už nic neunikne

Aplikace DontForget pochází z dílny českého autora Radima Fryče a přináší uživatelům operačního systému Windows Mobile řadu příjemných vylepšení. Aktuálně uvolněná verze 2.51 vám umožní nastavit nejrůznější typy upozornění na zmeškané události, jako je například nová SMS/MMS zpráva, zmeškaný hovor nebo nepřečtený e-mail. Do hry se například dostanou stavové diody, jejichž potenciál je u některých komunikátorů značně nevyužitý. Díky této sympatické aplikaci nezmeškáte nic důležitého a ještě získáte další zajímavé funkce.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

DontForget dále umí v předem nastavený čas automaticky přepínat vyzváněcí profily nebo měnit intenzitu blikání LED diod vašeho zařízení. Zejména možnost změny profilu je velice užitečná, v praxi si například na noc necháte aktivovat letadlový režim a nemusíte se obávat, že by vás někdo během spánku rušil, ráno pak program telefonní modul opět aktivuje a vy se tedy nemusíte vůbec o nic starat. I když byla původně aplikace vyvíjena jen pro smartphone telefony, je nyní dostupná i pro majitele dotekových Pocket PC; podle slov autora se však plnohodnotná verze pro kapesní počítače teprve chystá a některé funkce zatím nemusejí fungovat korektně.

15-ti denní trial verzi si můžete stáhnout ze stránek výrobce. Plná verze aplikace DontForget vás přijde na 250,- Kč a její koupí rovněž přispějete speciální škole pro nevidomé děti.

Diskuze (2) Další článek: O2 BlackBerry: nový datový tarif

Témata článku: Windows, Smartphony, Software pro mobily, Nejrůznější typ, Plnohodnotná verze


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10