DontForget: s novou verzí vám už nic neunikne

DontForget: s novou verzí vám už nic neunikne

Aplikace DontForget pochází z dílny českého autora Radima Fryče a přináší uživatelům operačního systému Windows Mobile řadu příjemných vylepšení. Aktuálně uvolněná verze 2.51 vám umožní nastavit nejrůznější typy upozornění na zmeškané události, jako je například nová SMS/MMS zpráva, zmeškaný hovor nebo nepřečtený e-mail. Do hry se například dostanou stavové diody, jejichž potenciál je u některých komunikátorů značně nevyužitý. Díky této sympatické aplikaci nezmeškáte nic důležitého a ještě získáte další zajímavé funkce.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

DontForget dále umí v předem nastavený čas automaticky přepínat vyzváněcí profily nebo měnit intenzitu blikání LED diod vašeho zařízení. Zejména možnost změny profilu je velice užitečná, v praxi si například na noc necháte aktivovat letadlový režim a nemusíte se obávat, že by vás někdo během spánku rušil, ráno pak program telefonní modul opět aktivuje a vy se tedy nemusíte vůbec o nic starat. I když byla původně aplikace vyvíjena jen pro smartphone telefony, je nyní dostupná i pro majitele dotekových Pocket PC; podle slov autora se však plnohodnotná verze pro kapesní počítače teprve chystá a některé funkce zatím nemusejí fungovat korektně.

15-ti denní trial verzi si můžete stáhnout ze stránek výrobce. Plná verze aplikace DontForget vás přijde na 250,- Kč a její koupí rovněž přispějete speciální škole pro nevidomé děti.

Témata článku: Windows, Smartphony, Software pro mobily

2 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Kriste pane 13. 2. 2008 17:37:07
    Ty jsi ale blb :-(
  • kuba 5. 2. 2008 21:18:20
    a nemohl bych zaplatit treba jen 200,- s tim ze by se na deti neprispivalo...
Určitě si přečtěte

Huawei se dotahuje na Apple, Xiaomi slaví návrat do Top 5 [výsledky 2Q 2017]

Huawei se dotahuje na Apple, Xiaomi slaví návrat do Top 5 [výsledky 2Q 2017]

** Trh smartphonů roste pomaleji než v minulosti ** Jedničkou zůstává Samsung následovaný Applem ** Čínské značky se pomalu ale jistě derou vzhůru

17.  8.  2017 | Láska Jan | 6

Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

** Nenápadný navenek, povedený uvnitř ** Lenovo Moto G5 potěší výbavou, ale hlavně čistým Androidem ** Díky speciální úpravě přežije déšť i polití

16.  8.  2017 | Miksa Martin | 16


komerční sdělení

Komerční sdělení