Doporučte O2 TV, za každou ovečku dostanene HBO na čtvrt roku

Zákazníci O2 využívající digitální televizi přes pevnou linku si mohou až do konce října zadělat na zpestření svého televizního jídelníčku. Stačí přivést k operátorovi nového zákazníka a za odměnu tak získat programy HBO, HBO 2 a HBO Comedy za symbolickou korunu měsíčně, přičemž za jednoho nového zákazníka dostanou programy na tři měsíce. Stávající zákazník může přivést až čtyři ovečky a získat tak HBO na celý rok za 12 Kč. Nový zákazník úplně škodný nezůstane, dostane stejné programy právě tři měsíce. Všichni stávající zákazníci obdrží od O2 e-mail s čtyřmi šeky (lze stáhnou zde), které budou sloužit jako propagační materiál a návod pro nové zákazníky, jak si objednat.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Noví zákazníci ušeří ještě polovinu poplatku během prvního čtvrt roku • náborový šek

Stávající zákazníci, kteří již v programové nabídce tento balíček s programy HBO mají, získají na stejné období a za stejnou cenu službu HBO Digital. Ta umožňuje sledovat pořady z kanálů HBO v čase, který si zákazník sám zvolí. Nastavení balíčku HBO či HBO Digital pro nové i stávající zákazníky se uskuteční po 31. říjnu 2008, aktivované balíčky budou všem účastníkům po uplynutí daného období automaticky vypnuty. Samozřejmě se nezapomene na ani na ty, kteří by si je chtěli ponechat i nadále.

Klepněte pro větší obrázek
S pořádnou porcí nových programů budete mít vydařené televizní Vánoce

Přibližně dva týdny před skončením akční nabídky totiž všichni zúčastnění obdrží dopis s informacemi jak si programy objednat. Při doporučování platí pro nové zákazníky rovněž akční nabídka, kdy všechny základní programové nabídky O2 TV získají s 50% slevou na první 3 měsíce.

Diskuze (9) Další článek: Vodafone koupil BroadNet, nabídne bezdrátový rychlý internet

Témata článku: Operátoři, O2, Čtvrt roku, HBO, Rok, Čtvrt

Určitě si přečtěte