Drby od Oskara: výměna SIM a přestup na nižší tarif zdarma (oživeno)

Drby od Oskara: výměna SIM a přestup na nižší tarif zdarma (oživeno)

Následující informace sice nejsou oficiální, ale máme důvod jim věřit. Pokud by se ale do doby jejich oficiálního zveřejnění něco změnilo, neutrhněte nám potom prosím hlavu.

Oskar 20. října nabídne možnost sestoupit z vyššího tarifu na nižší zdarma. Dnes tato operace stojí 1 050 Kč a i když se jí dá vyhnout přechodem přes Oskartu, přímá cesta je vždy výhodnější. Přejít zdarma ale bude možné pouze jedenkrát za rok a výměna nesmí být v konfliktu s některými promoakcemi. V opačných případech se bude platit standardní poplatek.

Druhou novinkou bude možnost výměny ztracené, odcizené nebo poškozené karty rovněž zdarma, takže opět ušetříte tisíc korun. I zde bude omezení v podobě nanejvýš jedné výměny ročně.


Oživeno v pátek, 23.24: Dostali jsme se k trochu upřesněným informacím, které potvrzují i dohady v diskusi, jestli Oskar zpoplatňoval výměnu karty nebo ne. Oficiálně výměna opravdu stála tisíc korun, ale v některých individuálních případech Oskar tento poplatek odpustil. Ale zatímco dříve tyto výjimky povolovalo speciální oddělení Oskara, nyní bude možné poplatek odpustit i přímo na prodejně. Oskar tedy tuto možnost zřejmě oficiálně nevyhlásí, ale když se o ni přihlásíte, neměli byste být odmítnuti.

Témata článku: Zdarma

73 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Geor 28. 10. 2003 21:53:46
  Ona simka jde zničit i softwarově a oskar to ví moc dobře
 • Sutr 28. 10. 2003 19:03:27
  Bohužel je už pozdě,ale dík za útěchu že se to povedlo alespoň Tobě.
 • Tonda7650 28. 10. 2003 14:45:19

  Jses vůl )))))

  Ne delam si...

Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení