Drby od Oskara: výměna SIM a přestup na nižší tarif zdarma (oživeno)

Následující informace sice nejsou oficiální, ale máme důvod jim věřit. Pokud by se ale do doby jejich oficiálního zveřejnění něco změnilo, neutrhněte nám potom prosím hlavu.

Oskar 20. října nabídne možnost sestoupit z vyššího tarifu na nižší zdarma. Dnes tato operace stojí 1 050 Kč a i když se jí dá vyhnout přechodem přes Oskartu, přímá cesta je vždy výhodnější. Přejít zdarma ale bude možné pouze jedenkrát za rok a výměna nesmí být v konfliktu s některými promoakcemi. V opačných případech se bude platit standardní poplatek.

Druhou novinkou bude možnost výměny ztracené, odcizené nebo poškozené karty rovněž zdarma, takže opět ušetříte tisíc korun. I zde bude omezení v podobě nanejvýš jedné výměny ročně.


Oživeno v pátek, 23.24: Dostali jsme se k trochu upřesněným informacím, které potvrzují i dohady v diskusi, jestli Oskar zpoplatňoval výměnu karty nebo ne. Oficiálně výměna opravdu stála tisíc korun, ale v některých individuálních případech Oskar tento poplatek odpustil. Ale zatímco dříve tyto výjimky povolovalo speciální oddělení Oskara, nyní bude možné poplatek odpustit i přímo na prodejně. Oskar tedy tuto možnost zřejmě oficiálně nevyhlásí, ale když se o ni přihlásíte, neměli byste být odmítnuti.

Diskuze (73) Další článek: Splinter Cell - výborná akční hra v Javě

Témata článku: Zdarma, Opačný případ, Tarif, Přímá cesta, Výměna, SIM, Oskar

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

11.  12.  2017 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8