EIA 2016: Nápady a technologie za lepší kvalitu života ve městě

Ericsson je známý především svými síťovými technologiemi a jako společnost závislá na technologiích pochopitelně hledí do budoucnosti a hledá nové talenty.
EIA 2016: Nápady a technologie za lepší kvalitu života ve městě

Přesně tam směřuje i mezinárodní soutěž Ericsson Innovation Awards 2016 (EIA), do které se mohou zapojit i studenti z České republiky. EIA umožňuje studentům rozvíjet inovativní nápady ve spolupráci s experty z Ericssonu. Studentům se mohou otevřít lukrativní kariérní možnosti, semifinalisté si budou moci vyzkoušet stáž nebo pracovní úvazek v Ericssonu.

Tématem EIA 2016 je Budoucnost městského života. Soutěž se soustředí na nápady směřující k využití informačních a komunikačních technologií k lepší kvalitě života ve městech.

Registrace do EIA 2016 je otevřená dvou- až čtyřčlenným týmům studentů, probíhá 30. listopadu 2015. Dne 18. prosince bude vyhlášeno deset semifinalistů. Devět z nich bude vybráno zástupci Ericssonu, desátý veřejným hlasováním.  Vybrané týmy budou pracovat na rozvoji svého nápadu a vytvoření byznys plánu. Čtyři z týmů poté postoupí do velkého finále, které se uskuteční ve Stockholmu.

Klepněte pro větší obrázek
Vítězný tým získá odměnu 25 000 EUR. V loňském roce se to podařilo týmu z Ukrajiny, který přišel s nápadem znalostního výměnného programu pro studenty a seniory.  

 

Váš názor Další článek: iPhone 6s Plus vs. LG G4: slepé srovnání fotoaparátů

Témata článku: Ericsson, Soutěže, Stockholm, Innovation award, Lep, Život, Nápad, Mezinárodní soutěž

Určitě si přečtěte