Elegantní Sharp s obřím displejem a dvěma klávesnicemi

Elegantní Sharp s obřím displejem a dvěma klávesnicemi

Jmenuje se Sharp Advanced/W-ZERO3 [es] a v polovině července jej exkluzivně nabídne japonský operátor WillCom. Komunikátor určený pro sítě PHS (více o systému W-SIM najdete ZDE) poběží na operačním systému Windows Mobile 6 a pohánět jej bude 520MHz procesor Marvell PXA270.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Živé fotografie komunikátoru najdete na Xumdeově blogu

Největším lákadlem je třípalcový (76 mm) displej, který svým rozlišením přesahuje VGA: 480 × 800 bodů. Na první pohled je vidět pouze klasická numerická klávesnice, ale Sharp se vybarví teprve po vysunutí spodní části, na které se nachází plná QWERTY klávesnice. Ovládání by měla usnadnit nově vyvinutá kurzorová klávesa X-crawl. Více než sympatické jsou také fyzické parametry přístroje: 50 × 135 × 18 milimetrů a 157 gramů. Ve výbavě nechybí Wi-Fi (802.11b/g) a infraport, Bluetooth kupodivu schází. Operační paměť SDRAM má 128 MB, ROM 128 je možné rozšířit o paměťové karty typu microSD.

Já osobně tento přístroj řadím k těm, které budu Japoncům závidět.

Zdroj: Sharp

 

Témata článku: Sharp, Displeje, Klávesnice, Displej

Určitě si přečtěte

Asus Zenfone 4: pevný a sebejistý středobod nové rodiny [recenze]

Asus Zenfone 4: pevný a sebejistý středobod nové rodiny [recenze]

** Zenfone 4 je nejdůležitější smartphone aktuálního portfolia Asusu ** Zařízení vyšší střední třídy je dělané na míru masového zákazníka ** Největší překážkou může být až příliš odvážně nastavená cena

26.  11.  2017 | Láska Jan | 19

Kinect končí. Zdá se, že nás futuristické ovládání prostě nebaví

Kinect končí. Zdá se, že nás futuristické ovládání prostě nebaví

** Microsoft ukončil výrobu ovládání Kinect ** Touží vůbec lidé po sci-fi ovladačích? ** Bude tu myš a klávesnice i za sto let?

28.  10.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 5