Elektronické knihy lze číst i na displeji mobilu

Tisková zpráva, 15.12.2003

Sdružení Bender Software uvádí ve spolupráci s operátorem Eurotel a internetovými servery PalmKnihy.cz, Pismak.cz a FantasyPlanet.cz novou službu, která umožní číst elektronické texty na mobilních telefonech.Tato služba nabízí elektronické knihy v přehledné struktuře, uživatelům usnadňuje jejich vyhledávání a čtení.

Z již zmíněných serverů je k dispozici široký výběr textů různých žánrů - Klasická literatura, Poezie, Naučná, Dětská, Humorná literatura, Sci-fi, Fantasy, Právní texty, Díla současných autorů a Články o literatuře, Hrách a Filmech. Služba i texty jsou distribuovány zdarma, uživatelé platí pouze za připojení podle svého tarifu. Průměrná délka textů se pohybuje od 3 do 10kB.

V současné době je k dispozici několik tisíc textů. Aplikace je určena pro všechny typy mobilních telefonů s podporou Java MIDP 1.0 a wapu.

Bližší informace o službě jsou na stránkách http://bendersoftware.com/eurotel_ebook_reader.html

Diskuze (7) Další článek: Motorola asi uvede další tři chytré mobily s Windows Mobile

Témata článku: Číst, Mobil, Displej mobilu, Displej


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39