Elephone P8000: Loňská špička dostává Android 6, facelift a nižší cenu

Elephone P8000: Loňská špička dostává Android 6, facelift a nižší cenu

Elephone na českém trhu zastoupený firmou B-Techs (www.b-techs.cz) má dvě novinky. Tou první je vydání Androidu 6 pro loňský špičkový model Elephone P8000. Tolik pozitivní část zprávy. Nečekejte OTA, update komplikuje nekompatibilita čtečky otisků prstů staršího modelu s novým Androidem, takže Androd 6 dostanete pouze formou servisního zásahu, a za ten si B-Techs naúčtuje 300 Kč plus přepravné.

Druhou novinkou je facelift modelu Elephone P8000 s přídomkem 2016. Základní parametry zůstávají: osmijádrový čipset MediaTek MTK6753, 5,5" FullHD IPS displej, fotoaparáty 13/5 MPx, 3 GB RAM, 16 GB ROM, dualSIM. K tomu se přidává předinstalovaný Android 6.0, kosmetické změny v rozložení prvků na zadní a přední straně a hlavně nižší cena. Původní P8000 stála 4 774 Kč, nová přijde na 4 379 Kč.

Klepněte pro větší obrázek
Čtečka otisků je větší a umístěna blíže fotoaparátu pro snazší ovládání. Na přední straně došlo ke zvýraznění obrysu proximity a light senzorů. Novinku můžete mít ve zlaté a šedé.
Diskuze (1) Další článek: Android v červenci: Marshmallow utěšeně roste

Témata článku: Elephone, Loňská špička, #Android, Servisní zásah, Základní parametr, Předinstalovaný android, Špička, Osmijádrový čipset, FAC

Určitě si přečtěte