Emporia: Starejte se o telefon prarodičů přes internet

Emporia: Starejte se o telefon prarodičů přes internet

Rakouská společnost Emporia, která cílí své služby a produkty zejména na fyzicky indisponované uživatele či zákazníky v důchodovém věku, představila na berlínském veletrhu IFA službu emporia4CARE. Jedná se o internetovou službu, která zajišťuje vzdálenou správu mobilu. Tuto platformu využijí zejména uživatelé mobilů Emporia, jejich ošetřovatelé nebo rodinní příslušníci.

Emporia4CARE umožňuje prostřednictvím počítače kompletní správu kontaktů či lokalizaci majitele telefonu (např. pacienta trpícího Alzheimerovou chorobou). Samozřejmostí je také aktualizace kalendáře návštěv a konfigurace funkce tísňového volání. Ke službě emporia4CARE se také mohou připojit ošetřovatelská zařízení CARE a domovy důchodců.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Emporia4CARE bude zprovozněna během října, ale již teď se můžete podívat, jak bude ovládání přes počítač vypadat

Služba emporia4CARE bude dostupná pro nejnovější telefony emporie, např. emporiaELEGANCEplusGPS, emporiaSOLIDplus a emporiaSAFETYpremium.

Klepněte pro větší obrázek
Emporia4CARE je připravena i pro novinku EmporiaSAFETYpremium

Zástupci firmy Emporia komentují novou službu emporia4CARE takto:

„V České republice má každá čtvrtá domácnost pouze jednoho člena. Více než 1,2 milionu lidí tak žije o samotě. Navíc neustále narůstá podíl takových lidí ve věku nad 65 let. A právě tato skupina si více než cokoliv jiného ​​přeje jedinou věc: být co možná nejdéle nezávislá,“ vysvětluje Karin Schaumberger, marketingová ředitelka společnosti Emporia Telecom, a dodává: „Zároveň však narůstá i počet lidí, kteří poskytují ošetřovatelskou péči. I těm emporia4CARE poskytuje podporu.“

Zdroje: Tisková zpráva, emporia.com

Diskuze (2) Další článek: Intel řeší problémy s hesly, vyvíjí biometrickou identifikaci žil

Témata článku: Emporia, Ostatní, Pro seniory, Tísňové volání, Telefon, Internet

Určitě si přečtěte