Eurotel GSM banking pro zákazníky ČS

V páté bance mohou zákazníci Eurotelu využívat výhod Eurotel GSM Bankingu a navíc i přímého dobíjení Go telefonů „DobijGo“

Praha, 24. dubna 2002 – Společnost Eurotel Praha, spol. s r.o., rozšiřuje svou službu Eurotel GSM Banking o bankovní dům s největším počtem zákazníků - Česká spořitelna, a.s. Zákazníci Eurotelu tak mohou od 2. května 2002 využívat všech výhod služby Eurotel GSM Banking, navíc Go zákazníci ocení možnost přímého dobíjení Go telefonů ze svých bankovních účtů.

S pátým bankovním domem se služby Eurotelu otevírají milionům zákazníků České spořitelny. Hlavní výhodou Eurotel GSM Bankingu je nejmodernější bankingová aplikace, která umožňuje bankovní operace z jediné SIM karty až u 10 různých bank,“ říká Glenice Maclellan, výkonná ředitelka divize marketingu Eurotelu..

Modernější a bezpečnější multibankingová technologie, kterou Eurotel GSM Banking používá, umožní i ze zahraničí přístup k účtům až u 10 různých bank. Bankovní aplikace Eurotel GSM Banking je nahraná přímo od výrobce na bankovní Eurotel SIM kartě a je aktivována konkrétní bankou pomocí zabezpečené aktivační SMS.

Se službou Eurotel GSM Banking mohou zákazníci bankovních ústavů - GE Capital Bank, eBanka, Union banka, Raiffeisenbank a nejnověji České spořitelny – zjišťovat prostřednictvím svého mobilního telefonu zůstatek na svém účtu, zadávat prakticky ve všech situacích kdykoliv a odkudkoliv platební příkazy a využívat i řadu dalších služeb podle aktuální nabídky daného peněžního ústavu. U přímého dobíjení Go telefonů prostřednictvím služby Eurotel GSM banking si zákazník přímo v hlavním menu mobilního telefonu vybere položku Eurotel a pak Banking. Zadá svůj bankovní PIN, vybere banku a v jejím menu zvolí transakci „DobijGo“. „Díky službě „DobijGo“ si zákazníci mohou dobít svůj Go telefon třeba i ze zahraničí. Nejen díky této výhodě patří dobíjení přes GSM Banking k nejvyužívanějším alternativním způsobům dobíjení,“ dodává Glenice Maclellan.

Počet aktivovaných bank, se kterými bude možné využívat službu Eurotel GSM Banking se bude dále rozšiřovat v závislosti na jejich technické připravenosti. Vzhledem k mutlibankingové vlastnosti aplikace, aktivace služby dalších bank již nebude znamenat další výměnu SIM karty.

Témata článku: EU, GSM, Euro, Zákaz, GSM banking, Bankovní operace

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24