Eurotel GSM banking pro zákazníky ČS

V páté bance mohou zákazníci Eurotelu využívat výhod Eurotel GSM Bankingu a navíc i přímého dobíjení Go telefonů „DobijGo“

Praha, 24. dubna 2002 – Společnost Eurotel Praha, spol. s r.o., rozšiřuje svou službu Eurotel GSM Banking o bankovní dům s největším počtem zákazníků - Česká spořitelna, a.s. Zákazníci Eurotelu tak mohou od 2. května 2002 využívat všech výhod služby Eurotel GSM Banking, navíc Go zákazníci ocení možnost přímého dobíjení Go telefonů ze svých bankovních účtů.

S pátým bankovním domem se služby Eurotelu otevírají milionům zákazníků České spořitelny. Hlavní výhodou Eurotel GSM Bankingu je nejmodernější bankingová aplikace, která umožňuje bankovní operace z jediné SIM karty až u 10 různých bank,“ říká Glenice Maclellan, výkonná ředitelka divize marketingu Eurotelu..

Modernější a bezpečnější multibankingová technologie, kterou Eurotel GSM Banking používá, umožní i ze zahraničí přístup k účtům až u 10 různých bank. Bankovní aplikace Eurotel GSM Banking je nahraná přímo od výrobce na bankovní Eurotel SIM kartě a je aktivována konkrétní bankou pomocí zabezpečené aktivační SMS.

Se službou Eurotel GSM Banking mohou zákazníci bankovních ústavů - GE Capital Bank, eBanka, Union banka, Raiffeisenbank a nejnověji České spořitelny – zjišťovat prostřednictvím svého mobilního telefonu zůstatek na svém účtu, zadávat prakticky ve všech situacích kdykoliv a odkudkoliv platební příkazy a využívat i řadu dalších služeb podle aktuální nabídky daného peněžního ústavu. U přímého dobíjení Go telefonů prostřednictvím služby Eurotel GSM banking si zákazník přímo v hlavním menu mobilního telefonu vybere položku Eurotel a pak Banking. Zadá svůj bankovní PIN, vybere banku a v jejím menu zvolí transakci „DobijGo“. „Díky službě „DobijGo“ si zákazníci mohou dobít svůj Go telefon třeba i ze zahraničí. Nejen díky této výhodě patří dobíjení přes GSM Banking k nejvyužívanějším alternativním způsobům dobíjení,“ dodává Glenice Maclellan.

Počet aktivovaných bank, se kterými bude možné využívat službu Eurotel GSM Banking se bude dále rozšiřovat v závislosti na jejich technické připravenosti. Vzhledem k mutlibankingové vlastnosti aplikace, aktivace služby dalších bank již nebude znamenat další výměnu SIM karty.

Diskuze (18) Další článek: Podpora plného Smart Messagingu pro Nokii 9210

Témata článku: EU, Zákaz, Bankovní operace, GSM banking, Euro, GSM


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31