Eurotel a Vyvolení 2: známe ceny

Eurotel zveřejnil ceník všech svých služeb k reality Show Vyvolení 2 (více zde). Ceny v tabulce jsou uvedeny včetně DPH a jsou koncové – už se k nim nepřidávají žádné další náklady například v podobě přenesených dat.

Typ služby Cena
MMS obrázky 29,90 Kč
Pozadí 39,90 Kč
Temata 49,90 Kč
Reálné melodie 39,90 Kč
Uvítací melodie 25,00 Kč
SMS zpravodajství 1,20 Kč
MMS zpravodajství 9,90 Kč
MMS noční zpravodajství 16,90 Kč
Denní video zpravodajství 50,00 Kč/týden
Denní Best of" video – krátké 10,00 Kč
Denní Best of" video – dlouhé UMTS 10,00 Kč
Noční Best of" video – krátké 25,00 Kč
Noční Best of" video – dlouhé UMTS 25,00 Kč
On-line vysílání (GSM i UMTS) 75 Kč/týden

Další informace o nabídce Eurotelu k Vyvoleným najdete na webu operátora.


Tisková zpráva

Druhá řada reality show VyVolení na Eurotel Live!

Praha, 24. února 2006 – V souvislosti s uvedením druhé řady reality show VyVolení připravila společnost Eurotel Praha, spol. s r.o., na svém portálu Eurotel Live! bohatou nabídku mobilního obsahu k této divácky úspěšné a oblíbené soutěži. Pro všechny zájemce o tento fenomén je na integrovaném wapovém a internetovém portálu Eurotel Live! k dispozici kromě tradičních tapet, MMS obrázků nebo vyzváněcích melodií i řada dalších služeb, které jsou dostupné pouze pro zákazníky Eurotelu.

Eurotel k druhé řadě reality show Vyvolení připravil komplexní obsahovou nabídku. Vedle již dostupných MMS obrázků, tapet a zpravodajství přes SMS, MMS a wap, nabídne Eurotel i živé záběry z vily a prémiová videa. Od 25. února, kdy se do vily nastěhují první obyvatelé, začne Eurotel exkluzivně nabízet živý přenos z kamer přímo ve vile, který ocení nejen uživatelé rychlé UMTS sítě, ale také zákazníci sítě GSM, protože vybrané videoslužby jsou dostupné i v síti GSM. V nabídce mobilních služeb Eurotelu najdou zákazníci sestřihy z nejen kamer zabírajících dění ve společenských prostorách vily, ale také ze speciálních kamer nainstalovaných ve sprše a v ložnici. Kromě toho každý den přibudou do nabídky Eurotel Live! nové sestříhané videoklipy těch nejzajímavějších situací z dění ve vile. V neposlední řadě si zákazníci Eurotelu budou moci objednat pravidelné zasílání videosestřihů toho nejzajímavějšího z každého dne přímo do svého mobilu. Od 25. února zprovozní Český Telecom videostreaming na webových stránkách www.vyvoleni.quick.cz.

Kromě videoslužeb je další kategorií obsahu dostupnou výhradně pro zákazníky Eurotelu aktuální i souhrnné zpravodajství. Zákazníci si mohou objednat pravidelné zasílání SMS zpráv nebo shrnujících MMS zpráv. K dispozici je i speciální MMS zpravodajství pro dospělé obsahující to nejlepší z noční show. Pro největší fanoušky je pak připraveno on-line zpravodajství na wapovém portálu, které běží celý den a obsahuje největší množství informací o aktuálním dění ve vile.

Zájemci o zpravodajství z vily VyVolených si mohou vybrat mezi těmito čtyřmi zpravodajskými balíčky:

SMS zpravodajství – obsahuje 5 až 10 SMS zpráv denně o aktuálním dění ve vile. Pro aktivaci této služby stačí zaslat SMS zprávu ve tvaru VYVOLENI na číslo 999888.

MMS zpravodajství – obsahuje 1 až 2 MMS zprávy s denním souhrnem všeho, co se ve vile daný den událo, včetně fotografií. Toto zpravodajství lze aktivovat zasláním SMS zprávy ve tvaru VYVOLENI MMS na číslo 999888.

Noční zpravodajství – obsahuje 1 až 2 MMS zprávy s nejzajímavějšími momenty z noční show a dalšími pikantními záběry. Noční zpravodajství si zájemci mohou aktivovat zasláním SMS zprávy ve tvaru NOC na číslo 999888.

Video zpravodajství – obsahuje každý den jeden videosestřih toho nejlepšího z dění ve vile. Aktivaci této služby lze provést zasláním SMS zprávy ve tvaru VYVOLENI VIDEO na číslo 999888.

Mezi další obsahové služby k reality show VyVolení, které společnost Eurotel nabízí, patří i MMS vzkazy, tapety a vyzváněcí melodie či hlášky. Tyto typy služeb budou přístupné i zákazníkům ostatních operátorů prostřednictvím prémiových SMS zpráv.

Diskuze (22) Další článek: HP má nový komunikátor s Windows: iPaq hw6900

Témata článku: EU, Euro, Druhá řada, Sestříhané video, Eurotel Praha, Vybrané video


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14