Eurotel: až 120 volných minut za získání nového zákazníka

Eurotel na prázdniny (od 1. července do 31. srpna) chystá akci, v jejímž rámci můžete získat až 120 volných minut k protelefonování. Stačí nejméně tři měsíce používat paušální tarif Eurotelu a sehnat operátorovi nového zákazníka.

Za nového klienta získáte šedesát volných minut (3 × 20 v každém z následujících měsíců) a protože mohou být i dva, celkově můžete dosáhnout až na dvě hodiny. Ani dotyčný nepřijde zkrátka, protože získá rovněž šedesát volných minut, k tomu nedotovanou aktivaci za korunu nebo dotovanou za polovinu běžné ceny.

Akce bude probíhat ve značkových prodejnách Eurotelu a u autorizovaných dealerů. Musíte zde předložit kupón, který vám Eurotel v průběhu července pošle, nebo který si vyžádáte na infolince *11 (v určitých případech by to mohlo jít i bez kupónu). Nezapomeňte ale s sebou do obchodu vzít i nového zákazníka, bez něj to nepůjde.

Diskuze (18) | Kapesní počítač Loox 420: Bluetooth, Wi-Fi a nízká cena (recenze)

Témata článku: EU, Min, Zákaz, Euro, Autorizovaný dealer

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan