Eurotel chystá pro Go víkendová volání zdarma

Eurotel připravuje akci, se kterou bude možné s předplacenými kartami Go volat o víkendech do vlastní sítě zdarma. Akce začne 4. července, skončí 26. srpna a týká se víkendů od 9. července do 28. srpna.

Službu si příští týden budete moci aktivovat zasláním textové zprávy ve tvaru VIKEND A; přesné číslo, na které se bude posílat, ale ještě neznáme. Bude možná i aktivace prostřednictvím infolinky nebo na lince *44 v menu automatického hlasového systému. Volání zdarma platí od příštího víkendu.

Není to samozřejmě zadarmo, každý týden využívání této služby se z kreditu strhne 25 Kč. Spočítejte si proto, jestli se vám tato investice v možnosti volat zdarma vyplatí. Službu lze kdykoli deaktivovat textovkou VIKEND D nebo dalšími cestami.

Diskuze (36) Další článek: Průzkum: Co o vás říká váš mobilní telefon?

Témata článku: Zdarma, EU, Přesné číslo, Volání, Víkend, Euro


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 14