Eurotel chystá pro Go víkendová volání zdarma

Eurotel připravuje akci, se kterou bude možné s předplacenými kartami Go volat o víkendech do vlastní sítě zdarma. Akce začne 4. července, skončí 26. srpna a týká se víkendů od 9. července do 28. srpna.

Službu si příští týden budete moci aktivovat zasláním textové zprávy ve tvaru VIKEND A; přesné číslo, na které se bude posílat, ale ještě neznáme. Bude možná i aktivace prostřednictvím infolinky nebo na lince *44 v menu automatického hlasového systému. Volání zdarma platí od příštího víkendu.

Není to samozřejmě zadarmo, každý týden využívání této služby se z kreditu strhne 25 Kč. Spočítejte si proto, jestli se vám tato investice v možnosti volat zdarma vyplatí. Službu lze kdykoli deaktivovat textovkou VIKEND D nebo dalšími cestami.

Témata článku: Zdarma, EU, Euro, Volání, Přesné číslo

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan