Eurotel chystá pro Go víkendová volání zdarma

Eurotel připravuje akci, se kterou bude možné s předplacenými kartami Go volat o víkendech do vlastní sítě zdarma. Akce začne 4. července, skončí 26. srpna a týká se víkendů od 9. července do 28. srpna.

Službu si příští týden budete moci aktivovat zasláním textové zprávy ve tvaru VIKEND A; přesné číslo, na které se bude posílat, ale ještě neznáme. Bude možná i aktivace prostřednictvím infolinky nebo na lince *44 v menu automatického hlasového systému. Volání zdarma platí od příštího víkendu.

Není to samozřejmě zadarmo, každý týden využívání této služby se z kreditu strhne 25 Kč. Spočítejte si proto, jestli se vám tato investice v možnosti volat zdarma vyplatí. Službu lze kdykoli deaktivovat textovkou VIKEND D nebo dalšími cestami.

Témata článku: EU, Zdarma, Přesné číslo, Volání, Víkend, Euro

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

11.  12.  2017 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44