Eurotel Data Expres (CDMA) má 10 000 uživatelů

Eurotel Data Expres (CDMA) má 10 000 uživatelů

Tisková zpráva

Počet zákazníků služby Eurotel Data Expres překročil hranici 10 tisíc

Po necelých dvou měsících od spuštění neomezeného vysokorychlostního mobilního přístupu na internet zaznamenal Eurotel více než deset tisíc zákazníků služby Eurotel Data Expres

Praha, 29. září 2004 – Společnost Eurotel Praha, spol. s r. o., v minulém týdnu překročila hranici deset tisíc aktivací služby pro neomezený vysokorychlostní mobilní přístup na internet Eurotel Data Expres. Tato služba je založena na technologii CDMA2000 1xEV-DO ve frekvenčním pásmu 450 MHz, kterou Eurotel na počátku srpna uvedl do provozu jako první na světě.

„Zájem o službu Eurotel Data Expres předčil naše očekávání a svědčí o tom, že se nám stejně jako v případě uvedení tarifu Eurotel Data Nonstop podařilo správně identifikovat na mobilním trhu potenciál pro rozvoj,“ řekl Michal Heřman, zastupující generální ředitel společnosti Eurotel Praha, spol. s r. o. „V současné době nabízíme široké portfolio služeb pro mobilní přístup na internet, z něhož naši zákazníci mohou volit skutečně podle svých potřeb,“ dodal.

Vysokorychlostní mobilní internet zákazníkům umožňuje provádět na počítači snadno více činností najednou, dostupnější jsou například také hudba, video i další formy multimediální zábavy z internetu. Je možné připojovat se doma, na terase nebo v hotelovém pokoji. Vzdálený přístup do firemních síti je rychlý, stejně jako stahování, či manipulace s velkými dokumenty.

Zákazníci pak zvláště oceňují jednoduchou instalaci, snadnou dostupnost služby a její velmi rychlé zprovoznění. Službu Eurotel Data Expres lze objednat ve značkových prodejnách Eurotel, u autorizovaných dealerů a prodejních partnerů společnosti Eurotel, včetně značkových prodejen ČESKÉHO TELECOMU, a. s.

Témata článku: CDMA, EU

31 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Bull Shit 19. 2. 2005 18:24:23
    Též bych vyměnil!
  • rcph 4. 10. 2004 23:01:21
    Mám modem od 9.8., 1 kus, bez problémů. Ale poslední dobou se rozplývá se...
  • Zajda 4. 10. 2004 22:38:20
    S rychlosti 50 kbps se muze jit ET klouzat. Radeji prejdu na pevnou linku....
Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

** Soudnímu dvoru EU se nelíbí The Pirate Bay ** Ale stejně tak i další weby s warezem ** Je to soumrak pirátství v Evropě?

18.  6.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 26


komerční sdělení

Komerční sdělení