Eurotel Data Expres (CDMA) má 10 000 uživatelů

Tisková zpráva

Počet zákazníků služby Eurotel Data Expres překročil hranici 10 tisíc

Po necelých dvou měsících od spuštění neomezeného vysokorychlostního mobilního přístupu na internet zaznamenal Eurotel více než deset tisíc zákazníků služby Eurotel Data Expres

Praha, 29. září 2004 – Společnost Eurotel Praha, spol. s r. o., v minulém týdnu překročila hranici deset tisíc aktivací služby pro neomezený vysokorychlostní mobilní přístup na internet Eurotel Data Expres. Tato služba je založena na technologii CDMA2000 1xEV-DO ve frekvenčním pásmu 450 MHz, kterou Eurotel na počátku srpna uvedl do provozu jako první na světě.

„Zájem o službu Eurotel Data Expres předčil naše očekávání a svědčí o tom, že se nám stejně jako v případě uvedení tarifu Eurotel Data Nonstop podařilo správně identifikovat na mobilním trhu potenciál pro rozvoj,“ řekl Michal Heřman, zastupující generální ředitel společnosti Eurotel Praha, spol. s r. o. „V současné době nabízíme široké portfolio služeb pro mobilní přístup na internet, z něhož naši zákazníci mohou volit skutečně podle svých potřeb,“ dodal.

Vysokorychlostní mobilní internet zákazníkům umožňuje provádět na počítači snadno více činností najednou, dostupnější jsou například také hudba, video i další formy multimediální zábavy z internetu. Je možné připojovat se doma, na terase nebo v hotelovém pokoji. Vzdálený přístup do firemních síti je rychlý, stejně jako stahování, či manipulace s velkými dokumenty.

Zákazníci pak zvláště oceňují jednoduchou instalaci, snadnou dostupnost služby a její velmi rychlé zprovoznění. Službu Eurotel Data Expres lze objednat ve značkových prodejnách Eurotel, u autorizovaných dealerů a prodejních partnerů společnosti Eurotel, včetně značkových prodejen ČESKÉHO TELECOMU, a. s.

Témata článku: EU, CDMA, Data, Autorizovaný dealer, Euro

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Nordic Telecom dá vale CDMA, příští rok spustí LTE. Zákazníci nový hardware dostanou

Nordic Telecom dá vale CDMA, příští rok spustí LTE. Zákazníci nový hardware dostanou

** Nordic Telecom chce být 4. mobilním operátorem, pomoci má LTE ** Stávající zákazníci budou vybaveni novým zařízením i SIM kartami ** Klíčová však bude aukce frekvencí v pásmu 700 MHz

24.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 49

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan