Eurotel Dataset II s Ericssonem T39m a kapesním počítačem Compaq iPAQ

6. září 2001
Kukačka SDÍLET NA FACEBOOKU TWEETNOUT
Eurotel Dataset II s Ericssonem T39m a kapesním počítačem Compaq iPAQ

Tisková zpráva, Praha, 6. září 2001 –  Společnost Eurotel Praha, spol. s r.o., nabízí od dnešního dne další sadu pro nejmodernější vysokorychlostní mobilní datové přenosy technologiemi HSCSD a GPRS. Za zvýhodněnou cenu 22 995 Kč naleznou zákazníci v sadě Eurotel DataSet II kapesní PDA Compaq iPAQ Pocket H3630 a mobilní telefon Ericsson T39m.

„Spojení malého a lehkého osobního počítače s mobilním telefonem za skvělou cenu, s nejširší nabídkou vysokorychlostních mobilních datových přenosů, které nabízí jen Eurotel, je ideální kombinací pro všechny profesionály pracující s daty kdekoliv,“ říká Alexander Winkler, výkonný provozní ředitel a zástupce generálního ředitele Eurotelu.
„Eurotel DataSet II je logickým pokračováním v široké nabídce datových produktů a služeb, které jsou na našem trhu jedinečné a žádný jiný operátor je nenabízí,“ dodává.

Za zvýhodněnou cenu 22995 Kč získají zákazníci v sadě Eurotel DataSet II kapesní PDA Compaq iPAQ Pocket H3630 a mobilní telefon Ericsson T39m. Zvýhodněná cena platí pouze při uzavření smlouvy na používání služeb Eurotelu po dobu 24 měsíců, zaktivování hlasových služeb podle výběru zákazníka a datového tarifu „DATA“ pro používání služeb Eurotel HSCSD Fast a Eurotel GPRS Instant.  K měsíčnímu poplatku pro službu „Data“, je navíc účtována částka 40 Kč, za kterou zákazníci získají 4 MB pro přístup na internet prostřednictvím služby Eurotel GPRS Instant.

Díky službě Eurotel HSCSD Fast se doba potřebná k práci s daty značně snižuje, protože datové přenosy technologií HSCSD jsou 4,5 krát rychlejší, než je běžné v sítích GSM. Odkudkoli mohou nyní zákazníci Eurotelu používat nejen internet, stahovat a odesílat objemné e-maily, ale také se jednoduše připojit k firemním sítím a synchronizovat databáze, a to rychlostí srovnatelnou s  připojením běžnou telefonní linkou. Služba HSCSD Fast také umožňuje vysokorychlostní HSCSD roaming v 19 zemích.

Eurotel GPRS Instant odstraňuje dobu nutnou k sestavení datového spojení, protože její uživatelé jsou neustále připojeni k síti a přenáší jen vyžádaná data. Proto je nejvýhodnější pro prohlížení internetu a WAP stránek. Zákazníkovi jsou účtovány poplatky pouze za přenesená data a ne za celkovou dobu spojení.

Sada Eurotel DataSet II bude dostupná veřejnosti ve značkových prodejnách a u MAX dealerů společnosti Eurotel od začátku října, do té doby bude jen nabízena firemním zákazníkům Eurotelu.

 

Témata článku: EU, Ericsson, Ericsson T39m

3 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Orofin 17. 9. 2001 21:11:46
    Ano vážně se mrkněte na adresu http://mujobchod.atlas.cz/psion kde si lze...
  • Marek Lutonský 8. 9. 2001 11:18:11
    Za GPRS se platí dvě stovky měsíční paušál a potom sazby za stáhnutý...
  • Prodavač 7. 9. 2001 22:22:51

    Docela dobrý, ale zajímalo by mě cena? Nebo kolik bude stát...

Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

** Soudnímu dvoru EU se nelíbí The Pirate Bay ** Ale stejně tak i další weby s warezem ** Je to soumrak pirátství v Evropě?

18.  6.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 26


komerční sdělení

Komerční sdělení