Eurotel Dataset II s Ericssonem T39m a kapesním počítačem Compaq iPAQ

6. září 2001
Kukačka SDÍLET NA FACEBOOKU TWEETNOUT

Tisková zpráva, Praha, 6. září 2001 –  Společnost Eurotel Praha, spol. s r.o., nabízí od dnešního dne další sadu pro nejmodernější vysokorychlostní mobilní datové přenosy technologiemi HSCSD a GPRS. Za zvýhodněnou cenu 22 995 Kč naleznou zákazníci v sadě Eurotel DataSet II kapesní PDA Compaq iPAQ Pocket H3630 a mobilní telefon Ericsson T39m.

„Spojení malého a lehkého osobního počítače s mobilním telefonem za skvělou cenu, s nejširší nabídkou vysokorychlostních mobilních datových přenosů, které nabízí jen Eurotel, je ideální kombinací pro všechny profesionály pracující s daty kdekoliv,“ říká Alexander Winkler, výkonný provozní ředitel a zástupce generálního ředitele Eurotelu.
„Eurotel DataSet II je logickým pokračováním v široké nabídce datových produktů a služeb, které jsou na našem trhu jedinečné a žádný jiný operátor je nenabízí,“ dodává.

Za zvýhodněnou cenu 22995 Kč získají zákazníci v sadě Eurotel DataSet II kapesní PDA Compaq iPAQ Pocket H3630 a mobilní telefon Ericsson T39m. Zvýhodněná cena platí pouze při uzavření smlouvy na používání služeb Eurotelu po dobu 24 měsíců, zaktivování hlasových služeb podle výběru zákazníka a datového tarifu „DATA“ pro používání služeb Eurotel HSCSD Fast a Eurotel GPRS Instant.  K měsíčnímu poplatku pro službu „Data“, je navíc účtována částka 40 Kč, za kterou zákazníci získají 4 MB pro přístup na internet prostřednictvím služby Eurotel GPRS Instant.

Díky službě Eurotel HSCSD Fast se doba potřebná k práci s daty značně snižuje, protože datové přenosy technologií HSCSD jsou 4,5 krát rychlejší, než je běžné v sítích GSM. Odkudkoli mohou nyní zákazníci Eurotelu používat nejen internet, stahovat a odesílat objemné e-maily, ale také se jednoduše připojit k firemním sítím a synchronizovat databáze, a to rychlostí srovnatelnou s  připojením běžnou telefonní linkou. Služba HSCSD Fast také umožňuje vysokorychlostní HSCSD roaming v 19 zemích.

Eurotel GPRS Instant odstraňuje dobu nutnou k sestavení datového spojení, protože její uživatelé jsou neustále připojeni k síti a přenáší jen vyžádaná data. Proto je nejvýhodnější pro prohlížení internetu a WAP stránek. Zákazníkovi jsou účtovány poplatky pouze za přenesená data a ne za celkovou dobu spojení.

Sada Eurotel DataSet II bude dostupná veřejnosti ve značkových prodejnách a u MAX dealerů společnosti Eurotel od začátku října, do té doby bude jen nabízena firemním zákazníkům Eurotelu.

 

Diskuze (3) Další článek: Kukačka

Témata článku: Ericsson, EU, Počítače, Ericsson T39m, Počítač, Euro, Kapesní počítač, Data


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31