Eurotel Dataset II s Ericssonem T39m a kapesním počítačem Compaq iPAQ

6. září 2001
Kukačka SDÍLET NA FACEBOOKU TWEETNOUT

Tisková zpráva, Praha, 6. září 2001 –  Společnost Eurotel Praha, spol. s r.o., nabízí od dnešního dne další sadu pro nejmodernější vysokorychlostní mobilní datové přenosy technologiemi HSCSD a GPRS. Za zvýhodněnou cenu 22 995 Kč naleznou zákazníci v sadě Eurotel DataSet II kapesní PDA Compaq iPAQ Pocket H3630 a mobilní telefon Ericsson T39m.

„Spojení malého a lehkého osobního počítače s mobilním telefonem za skvělou cenu, s nejširší nabídkou vysokorychlostních mobilních datových přenosů, které nabízí jen Eurotel, je ideální kombinací pro všechny profesionály pracující s daty kdekoliv,“ říká Alexander Winkler, výkonný provozní ředitel a zástupce generálního ředitele Eurotelu.
„Eurotel DataSet II je logickým pokračováním v široké nabídce datových produktů a služeb, které jsou na našem trhu jedinečné a žádný jiný operátor je nenabízí,“ dodává.

Za zvýhodněnou cenu 22995 Kč získají zákazníci v sadě Eurotel DataSet II kapesní PDA Compaq iPAQ Pocket H3630 a mobilní telefon Ericsson T39m. Zvýhodněná cena platí pouze při uzavření smlouvy na používání služeb Eurotelu po dobu 24 měsíců, zaktivování hlasových služeb podle výběru zákazníka a datového tarifu „DATA“ pro používání služeb Eurotel HSCSD Fast a Eurotel GPRS Instant.  K měsíčnímu poplatku pro službu „Data“, je navíc účtována částka 40 Kč, za kterou zákazníci získají 4 MB pro přístup na internet prostřednictvím služby Eurotel GPRS Instant.

Díky službě Eurotel HSCSD Fast se doba potřebná k práci s daty značně snižuje, protože datové přenosy technologií HSCSD jsou 4,5 krát rychlejší, než je běžné v sítích GSM. Odkudkoli mohou nyní zákazníci Eurotelu používat nejen internet, stahovat a odesílat objemné e-maily, ale také se jednoduše připojit k firemním sítím a synchronizovat databáze, a to rychlostí srovnatelnou s  připojením běžnou telefonní linkou. Služba HSCSD Fast také umožňuje vysokorychlostní HSCSD roaming v 19 zemích.

Eurotel GPRS Instant odstraňuje dobu nutnou k sestavení datového spojení, protože její uživatelé jsou neustále připojeni k síti a přenáší jen vyžádaná data. Proto je nejvýhodnější pro prohlížení internetu a WAP stránek. Zákazníkovi jsou účtovány poplatky pouze za přenesená data a ne za celkovou dobu spojení.

Sada Eurotel DataSet II bude dostupná veřejnosti ve značkových prodejnách a u MAX dealerů společnosti Eurotel od začátku října, do té doby bude jen nabízena firemním zákazníkům Eurotelu.

 

Témata článku: Ericsson, EU, Ericsson T39m, Kapesní počítač, Euro, Data, Počítač

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan