Eurotel dnes spustí videotelefonování přes internet

Eurotel dnes spustí novou službu Web Video volání. Původně ji sliboval už na zahájení provozu UMTS, protože ale nefungovala tak jak měla, byl start o tři měsíce odložen. O co jde? O videotelefonování přes internet. Pokud nemáte 3G telefon, můžete místo něj využít monitor počítače. Přes internet lze videohovory přijímat i iniciovat.

Neznáme zatím všechny podrobnosti, protože stránky www.videovolani.eurotel.cz v době přípravy této bleskovky ještě nebyly funkční. Víme ale, že do konce června platí akční ceny – koruna za minutu odchozího hovoru.

Web Video volání je nutné aktivovat. Použijte infolinku, případně textovou zprávu WEBVIDEO A zaslanou na číslo 999111. Podobným způsobem, ale zprávou WEBVIDEO D, se služba deaktivuje.

Diskuze (7) | Sony Ericsson Z530i a W300i: nové véčko a jeho bratříček Walkman (první pohled)

Témata článku: EU, Euro, Internet

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan