Eurotel exkluzivně nabízí nejnovější singl Madonny

Hudba v mobilech stále více nabývá na významu a tak už nikoho nepřekvapí, že se dlouho očekávaný singl objeví nejprve ve verzi pro mobilní telefon ještě před tím, než se začne hrát v rádiích. Je to i případ nového singlu „Hung Up“ zpěvačky Madonny z již dlouho očekávaného alba „Confessions On A Dance Floor“.

I když se světová premiéra této písně uskuteční až 17. října a samotné album vyjde teprve v polovině listopadu u vydavatelství Warner Music, Eurotel, jako jediný mobilní operátor na českém trhu, nabízí tento singl v podobě vyzváněcích a uvítacích melodií na portálu Eurotel Live! již od tohoto týdne. V singlu „Hung Up“ je použit ústřední motiv ze slavného hitu „Gimme, gimme, gimme“ od švédské čtveřice ABBA a zajímavostí je, že v případě této prvotiny z nového alba Madonny to je vůbec poprvé v historii, kdy majitelé práv k písním ABBA, tj. skladatelé Björn Ulvaeus,a Benny Andersson, svolili k samplování nějakého svého hitu.

Na portálu Eurotel Live! byla zprovozněna speciální sekce věnovaná hudebním a obrazovým motivům této zpěvačky. V této sekci si mohou fanoušci Madonny kromě zmíněné novinky „Hung Up“ stáhnout do svých mobilů 10 dalších reálných či polyfonních melodií anebo si nastavit Madonniny hity jako uvítací melodii. Vybírat lze z široké kolekce jejích největších hitů jako American Life, Like A Virgin, Ray Of Light, Burning Up, Lucky Star, Don't Tell Me, Open Your Heart, Erotica, Deeper And Deeper či La Isla Bonita.

Nabídka bude v nejbližších dnech také doplněna o MMS obrázky, wallpapery a další produkty s tematikou této americké zpěvačky. Zájemci si mohou všechny výše uvedené produkty jednoduše objednat formou SMS, prostřednictvím portálu www.eurotel-live.cz či na wapových stránkách wap.eurotel-live.cz. Pro objednání reálné melodie novinky „Hung Up“ stačí zaslat na číslo 999888 kód REAL 790010, pro objednání uvítací melodie pak kód UM 50006. Cena za reálnou melodii činí 39,90 Kč, cena uvítací melodie je 25 Kč. Měsíční poplatek za využívání služby Uvítací melodie je 15 Kč.

Diskuze (5) Další článek: Motorola i930: smartphone těžké váhy (první pohled)

Témata článku: EU, Síň, Mad, Singl, Abba, Ústřední motiv, Euro


Určitě si přečtěte