Eurotel: Informace o sněhu na horách nyní i s obrázky

Lyžaři a zároveň uživatelé sítě Eurotel mají nyní možnost zjistit si sněhové podmínky na padesáti horských střediscích pomocí textovky nebo příchozí MMS zprávy. Posledně jmenovaná bude kromě textových informací obsahovat také aktuální fotografii sněhových podmínek okolo horského střediska.

Informace lze objednat odesláním klíčového slova s kódem patřičného střediska přes SMS, a nebo vybráním v menu Juice Easy (odeslat *111*#) v rámci položky Juice MMS – ČR Hory MMS (u MMS zpráv), resp. Zprávy – Počasí – ČR Hory SMS (u SMS zpráv). Podobně i prostřednictvím WAPu, kde jsou informace dostupné v menu Počasí pod položkou ČR Hory.

Za přijatou textovou zprávu zaplatí Go zákazník 1,05 Kč respektive 9,90 Kč za MMS. Paušalisté potom podobně jen s tím rozdílem, že jedna příchozí MMS-ka je bude stát jen 9,45 Kč.   

 

Diskuze (1) Další článek: Co mají Eurotel a TV Nova společného

Témata článku: EU, Informace, Informace o, Obr, Euro

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan