EuroTel: jak bude probíhat přeměna na T-Mobile?

Jak jsme vás již včera informovali, slovenský EuroTel se začíná převlékat do barev svého vlastníka, tedy do růžového kabátku T-Mobilu. Jak bude proměna probíhat a co přinese zákazníkům?

Přechodné období bude trvat tři týdny a vyvrcholí 2. května 2005. V té době již bude značka EuroTel změněna na T-Mobile, obchodní jméno společnosti se změní z EuroTel Bratislava na T-Mobile Slovensko, a. s., a slovenský operátor se definitivně začlení do skupiny T-Mobile International.

Úzká spolupráce EuroTelu a T-Mobilu trvá už od roku 2002. V prosinci roku 2004 se stala díky odkoupení 49 % balíku akcií vlastníkem společnost Slovak Telecom. Následně představenstvo rozhodlo o změně značky společnosti na T-Mobile. Tím se EuroTel stane devátým členem skupiny T-Mobile a bude moci využívat všech synergií v rámci této mezinárodní společnosti.

Změna značky přinese zákazníkům přístup k exkluzivním telefonům dostupných pouze ve skupině T-Mobile a stejně tak k novým produktům, technologiím a službám. Stejně tak se mohou zákazníci těšit na výhodný roaming v rámci všech sítí skupiny T-Mobile.

Zákazníci si samozřejmě nejvíce všimnou nového designu značky, který budou vídat ve značkových prodejnách, na internetových stránkách a ve všech formách komunikace. Přejménovány budou samozřejmě například také tarify a názvy služeb. Dále EuroTel připravuje hromadné rozesílání konfiguračních zpráv, které změní název operátora na displeji mobilních telefonů. Z hlediska smluvních závazků se pro zákazníky v podstatě nic nezmění, jiné bude pouze obchodní jméno společnosti.

Diskuze (20) Další článek: Jak funguje Flarion: T-Mobile zrychluje data

Témata článku: EU, Přechodné období, Euro, Úzká spolupráce, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34