EuroTel: jak bude probíhat přeměna na T-Mobile?

EuroTel: jak bude probíhat přeměna na T-Mobile?

Jak jsme vás již včera informovali, slovenský EuroTel se začíná převlékat do barev svého vlastníka, tedy do růžového kabátku T-Mobilu. Jak bude proměna probíhat a co přinese zákazníkům?

Přechodné období bude trvat tři týdny a vyvrcholí 2. května 2005. V té době již bude značka EuroTel změněna na T-Mobile, obchodní jméno společnosti se změní z EuroTel Bratislava na T-Mobile Slovensko, a. s., a slovenský operátor se definitivně začlení do skupiny T-Mobile International.

Úzká spolupráce EuroTelu a T-Mobilu trvá už od roku 2002. V prosinci roku 2004 se stala díky odkoupení 49 % balíku akcií vlastníkem společnost Slovak Telecom. Následně představenstvo rozhodlo o změně značky společnosti na T-Mobile. Tím se EuroTel stane devátým členem skupiny T-Mobile a bude moci využívat všech synergií v rámci této mezinárodní společnosti.

Změna značky přinese zákazníkům přístup k exkluzivním telefonům dostupných pouze ve skupině T-Mobile a stejně tak k novým produktům, technologiím a službám. Stejně tak se mohou zákazníci těšit na výhodný roaming v rámci všech sítí skupiny T-Mobile.

Zákazníci si samozřejmě nejvíce všimnou nového designu značky, který budou vídat ve značkových prodejnách, na internetových stránkách a ve všech formách komunikace. Přejménovány budou samozřejmě například také tarify a názvy služeb. Dále EuroTel připravuje hromadné rozesílání konfiguračních zpráv, které změní název operátora na displeji mobilních telefonů. Z hlediska smluvních závazků se pro zákazníky v podstatě nic nezmění, jiné bude pouze obchodní jméno společnosti.

Témata článku: EU

20 komentářů

Nejnovější komentáře

  • chlup 13. 4. 2005 14:35:20
    Vy mate asi taky IQ lampy kdyz jste ani za boha nepochopili jak to myslel....
  • Nokia 9500 12. 4. 2005 23:07:59
    Ja mam taky na komuniukatoru maly logo "T-Mobile" ale kdyz sem na nej...
  • Juraj O. 12. 4. 2005 22:09:25
    Len tak pre info: telefony exkluzivne pre T-mob su a boli v ponuke...
Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

** Soudnímu dvoru EU se nelíbí The Pirate Bay ** Ale stejně tak i další weby s warezem ** Je to soumrak pirátství v Evropě?

18.  6.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 26


komerční sdělení

Komerční sdělení