EuroTel: jak bude probíhat přeměna na T-Mobile?

Jak jsme vás již včera informovali, slovenský EuroTel se začíná převlékat do barev svého vlastníka, tedy do růžového kabátku T-Mobilu. Jak bude proměna probíhat a co přinese zákazníkům?

Přechodné období bude trvat tři týdny a vyvrcholí 2. května 2005. V té době již bude značka EuroTel změněna na T-Mobile, obchodní jméno společnosti se změní z EuroTel Bratislava na T-Mobile Slovensko, a. s., a slovenský operátor se definitivně začlení do skupiny T-Mobile International.

Úzká spolupráce EuroTelu a T-Mobilu trvá už od roku 2002. V prosinci roku 2004 se stala díky odkoupení 49 % balíku akcií vlastníkem společnost Slovak Telecom. Následně představenstvo rozhodlo o změně značky společnosti na T-Mobile. Tím se EuroTel stane devátým členem skupiny T-Mobile a bude moci využívat všech synergií v rámci této mezinárodní společnosti.

Změna značky přinese zákazníkům přístup k exkluzivním telefonům dostupných pouze ve skupině T-Mobile a stejně tak k novým produktům, technologiím a službám. Stejně tak se mohou zákazníci těšit na výhodný roaming v rámci všech sítí skupiny T-Mobile.

Zákazníci si samozřejmě nejvíce všimnou nového designu značky, který budou vídat ve značkových prodejnách, na internetových stránkách a ve všech formách komunikace. Přejménovány budou samozřejmě například také tarify a názvy služeb. Dále EuroTel připravuje hromadné rozesílání konfiguračních zpráv, které změní název operátora na displeji mobilních telefonů. Z hlediska smluvních závazků se pro zákazníky v podstatě nic nezmění, jiné bude pouze obchodní jméno společnosti.

Diskuze (20) Další článek: Jak funguje Flarion: T-Mobile zrychluje data

Témata článku: EU, Úzká spolupráce, Euro, Mobil

Určitě si přečtěte